Ломаченко - один з двох претендентів на бій за звання чемпіона з Камбососом. Які умови для цього бою

Ломаченко - один з двох претендентів на бій за звання чемпіона з Камбососом. Які умови для цього бою

Ломаченко - один з двох претендентів на бій за звання чемпіона з Камбососом. Які умови для цього бою
Top Rank Boxing

Едді Гірн вважає, що ймовірність бою українця проти австралійця є високою.

Український боксер Василь Ломаченко закінчив 2021 рік перемогою у бою над ганцем Річардом Коммі. Українець розгромив суперника у бою і переміг його рішенням суддів.

Бій Ломаченко - Коммі міг стати одним із визначальних у контексті визначення наступного суперника для чемпіона світу у легкій вазі за версією WBA, WBO та IBF Джорджа Камбососа. Сам австралійський боксер після перемоги над Коммі також говорив про те, що українець - серед претендентів на бій з ним у 2022 році.

Читайте також: Камбосос відреагував на перемогу Ломаченка та оцінив шанси українця на титульний бій

Очільник промоутерської компанії Top Rank Едді Гірн прокоментував наступні плани для Камбососа у 2022 році. Промоутер стверджує: Ломаченко має шанси на бій з чемпіоном світу, хоча команда австралійця зацікавлена в об'єднанні усіх титулів у дивізіоні.

Що сказав Гірн про шанси Ломаченка на бій з Камбососом?

За словами Едді Гірна, команда Камбососа має надати перевагу проведенню бою з Гейні, прагнучи об'єднати усі титули у дивізіоні легковаговиків.

Крім того, у команді Камбососа упевнені в перемозі над Гейні. На відміну від Ломаченка, який, на думку представників чемпіона світу, провів два переконливі бої - проти Масайоші Накатані та Річарда Коммі у 2021 році.

"Очевидно, що Гейні буде більш привабливим суперником для Джорджа Камбососа. Зараз спостерігається дуже цікава ситуація: Top Rank намагається просунути Ломаченка як обов'язкового претендента на пояс. І тому, якщо Камбосос не проведе об'єднавчий бій проти Гейні, гадаю, його наступним суперником є Ломаченко", - сказав Гірн.

"Не думаю, що Джордж Камбосос чи Девін Гейні якось бояться Ломаченка. Але, гадаю, вони [команда Камбососа] радше проведуть об'єднавчий бій з Гейні, аніж титульний захист з Ломаченком. Тому, гадаю, він буде битися з намиГірн представляє інтереси Гейні. Це не змінює того факту, що команда Камбососа захоче велику суму грошей за цей поєдинок".

За яких умов Ломаченко стане головним претендентом на бій з Камбососом?

Вирішити долю наступного бою австралійського боксера має WBO. У боксерському рейтингу організації першим номером (після Камбососа) йде саме Василь Ломаченко.

Таким чином, WBO може зобов'язати Камбососа провести наступний поєдинок саме проти українця. Єдиною умовою, за якої австралієць може уникнути поєдинку проти українця у цьому разі є здача чемпіонського поясу WBO - тоді у нього залишаться титули WBA та IBF.

Водночас, позбавлення чемпіонського поясу WBO може вплинути і на перспективи проведення бою Камбососа проти Гейні. Адже у такому разі бій між боксерами не буде за звання абсолютного чемпіона.

Що відомо

  • У легкій вазі, крім Камбососа, володіють титулами Девін Гейні (пояс чемпіона світу WBC), Джервонта Девіс - (WBA Regular). Крім того, Раян Гарсія у січні 2021-го став тимчасовим чемпіоном світу WBC після перемоги над британцем Люком Кемпбеллом.
  • 33-річний Ломаченко за свою кар'єру був чемпіоном світу в трьох вагових категоріях: у напівлегкій (WBO, 2014-2015), другій напівлегкій (WBO, 2016-2017) та легкій вазі (WBA, WBC, WBO, 2018-2020).
  • Загалом за професійну кар'єру Василь Ломаченко провів 18 поєдинків (16 перемог, дві поразки).
  • 28-річний Камбосос – непереможний австралійський боксер. Перемога над Лопесом стала для австралійця ювілейною 20-ю в кар'єрі.
  • Ломаченко покращив позиції у рейтингу боксерів за версією ESPN.
На початок