Школярі з Хмельницького перемогли на Всеукраїнському фестивалі соцреклами

Школярі з Хмельницького перемогли на Всеукраїнському фестивалі соцреклами

Школярі з Хмельницького перемогли на Всеукраїнському фестивалі соцреклами
Скріншот з YouTube

Учні 7-В класу Хмельницької середньої загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів №25 імені Івана Огієнка увійшли в четвірку фіналістів Всеукраїнського фестивалю соціальної реклами «Waste Management School Recycling», організатором якого виступила громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World».

Про це Суспільному розповіла Анна Ваглай, керівниця зовнішніх комунікацій громадської організації «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World».

За її словами, під час офіційної онлайн-презентації було визначено найсильніші роботи, серед яких опинилася робота і хмельницьких школярів, які зняли відео про сортування сміття та роботу першого в Україні Центру управління відходами в Хмельницькому.

«Учасники створювали роботи на такі теми: сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (життя з мінімальним продукуванням сміття). Загалом, школярами з різних куточків України було створено 99 відео та 38 постерів, які спонукають до екосвідомих дій усіх українців», - розповідає Анна Ваглай.

Організатори зазначають, що до 20 грудня, в рамках фестивалю, триватиме конкурс на приз глядацьких симпатій. Проголосувати за кращу роботу можна на офіційній Facebook-сторінці організації «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World».

Читайте також

Вибір редакції

На початок