У Полтаві відкрили головну новорічну ялинку

У Полтаві відкрили головну новорічну ялинку

Доповнено
У Полтаві відкрили головну новорічну ялинку
Суспільне Полтава

В обласному центрі увімкнули ілюмінацію на головній новорічній ялинці. Про це повідомляє кореспондентка Суспільного.

19 грудня близько 17:00 увімкнули ілюмінацію на головній ялинці Полтави, що на Театральній площі.

"Вийшли погуляти з онуками, подивитися на нашу чарівну ялинку, яка приносить настрій чудовий, свято, свято дитинства. Настрій святковий надає у нашому нелегкому житті краплина якогось чуда, чарівності", – говорить полтавка Олена Акулова.

У Полтаві відкрили головну новорічну ялинку
Головна новорічна ялинка Полтави. Суспільне Полтава

Висота полтавської ялинки становить 22 метри. Нових іграшок та гірлянд 2021 року для неї не купували, розповідав Суспільному директор комунального підприємства «Декоративні культури» Сергій Сілаєв.

"Дуже гарна. Щороку вона ніби гарнішає і гарнішає. Хочеться якогось чуда вже. Чекаємо Нового року. Хоч погоди не було, а зараз така, ніби Миколай (святий Миколай – ред.) посилає нам цей сніжок", – каже полтавка Олена Соляник.

Що відомо:

  • Монтувати новорічну ялинку у Полтаві почали 6 грудня на площі біля театру імені Гоголя. Вона зі штучної хвої, навколо дерева встановили паркан та шатер із гірлянд.
  • Оформлення новорічної ялинки та території довкола обійшлося в майже 9 мільйонів гривень. Це гроші з міського бюджету. 2018 року закупили паркан, гірлянди, арки та скульптури. Це понад 7 мільйонів гривень. А 2017-го придбали іграшки за 1,5 мільйони. Їх використовують і нині.

Читайте також:

Що відомо про новорічні ялинки у райцентрах на Полтавщині

На початок