В Ужгороді побили лікаря Віктора Петрова

В Ужгороді побили лікаря Віктора Петрова

Доповнено
В Ужгороді побили лікаря Віктора Петрова
Суспільне Закарпаття

На одній з автостоянок Ужгорода 17 грудня двоє людей побили лікаря-інфекціоніста Віктора Петрова. Інформацію Суспільному підтвердив директор Ужгородської міської клінічної лікарні Іван Курах.

"Він звернувся до нас у травмпункт, в нього незначний забій носа і два синяка. Обробили йому рани, нічого серйозного там немає", — сказав лікар.

За словами речниці Головного управління Національної поліції у Закарпатській області Ганни Дан, Віктор Петров написав заяву у поліцію. Іншого учасника події поліцейські встановили. Він також звернувся із зустрічною заявою до поліцейських. Наразі відкрито два кримінальні провадження, слідство триває.

Суспільне телефонувало Віктору Петрову, однак він не підіймав слухавку. Натомість, на власній сторінці у Facebook він оприлюднив свою позицію, щодо конфлікту.

"Я не очікував удару і не думав що він буде вдаватися до фізичного насилля. Погрози з його боку і образи в мережі були неодноразово, але де їх нема, я не уявляв, що він має наміри мене калічити. Видумані історії про мої борги і якусь справу з цією людиною вважайте дурницею і хворою уявою, я особисто з ним не контактував та не працював", – повідомив у соцмережі Facebook Віктор Петров.

У публікації головний лікар приватної клініки зазначив, що удар йому завдав ужгородець Михайло Поп. Суспільне звернулося до Михайла, аби отримати його позицію щодо конфлікту. Він пообіцяв прокоментувати подію після публікації його інтерв'ю пресслужбі Національної поліції у Закарпатській області.

Що відомо:

  • Кабінет анонімного щеплення від коронавірусу в Ужгороді відкрили 17 листопада у клініці "Prevention"
  • 19 грудня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив: відкриття анонімного кабінету вакцинації від коронавірусу на Закарпатті перевіряє МОЗ.
  • 19 листопада директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний Суспільному повідомив: ні з ним, ні з епідеміологами відкриття такого кабінету Петров не погоджував. Тому призначив службову перевірку.
  • 8 грудня лікар-інфекціоніст Віктор Петров повідомив: в кабінеті анонімної вакцинації від COVID-19 щепили 1 420 людей.
  • Анатолій Пшеничний 8 грудня повідомив Суспільному: звернеться до міністерства охорони здоров’я, аби роботу цього кабінету призупинили до встановлення законності проведення такої вакцинації.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок