Акція "Дитинство без насильства": діти з Тернополя отримали подарунки

Акція "Дитинство без насильства": діти з Тернополя отримали подарунки

Акція "Дитинство без насильства": діти з Тернополя отримали подарунки
Фото: Мирослава Західна/Суспільне

Діти з шести тернопільських сімей, у яких були випадки домашнього насилля, отримали іграшки. Це ляльки, конструктори, машинки та розвиваючі ігри. Подарунки роздали патрульні та працівники центру соціальних служб. Про це Суспільному розповіла фахівчиня цього центру Галина Чирська.

За її словами, зробили це під час акції "Дитинство без насилля".

У центрі соцслужб зберігають іграшки, які придбали тернополяни. Їх працівники центру разом з патрульними передадуть дітям з сімей, де були випадки домашнього насильства. Передають подарунки сім’ї з трьома дітьми. П’ятирічній Аріні дісталася дитяча залізнична станція з потягом. А 4-місячній Валерії – м’яка іграшка.

"Подобається. Я люблю такі іграшки", – каже Аірана.

Складати станцію дівчинці допомогли патрульні. Матір дітей Олександра каже, грошей на іграшки для малечі вистачає не завжди. Сім’я на обліку у соцслужбі перебуває 2 роки. Про це розповіла фахівчиня Тернопільського центру соцслужб Галина Чирська.

"Станом на сьогодні ми вже здійснили 317 виїздів цього року. Динаміка дуже зростає і таких сімей більшає, але це не тому, що збільшується насилля, а тому що люди не бояться про це говорити", – каже Чирська.

Старший інспектор відділу зв'язків з громадськістю Ігор Ракочий каже, що іграшки для дітей придбали також патрульні:

"Нам вдалося зібрати велику кількість хороших, класних подарунків. Якраз під час виїзду сьогодні мобільної бригади ми, окрім основної мети, перевірки сімей, ми ще змогли подарувати діткам позитивні емоції, вони отримали подарунки. І дуже щасливі були".

Акцію "Дитинство без насильства" організувала волонтерка Яна Шкуратова. За її словами, триватиме вона до 31 грудня.

Мобільні бригади, що виїжджають у сім’ї, в яких чинили насилля над дітьми або у їх присутності, працюють у Тернополі з кінця 2018 року. Про це розповіла фахівчиня соцслужб Галина Чирська.

Читайте також

  • Молодь Дніпра зібрала подарунки дітям Донбасу
На початок