Кримінальна відповідальність за прояви антисемітизму. Законопроєкт прийняли за основу

Кримінальна відповідальність за прояви антисемітизму. Законопроєкт прийняли за основу

Кримінальна відповідальність за прояви антисемітизму. Законопроєкт прийняли за основу
Фото: УНІАН

Парламент ухвалив за основу законопроєкт, який пропонує встановлювати кримінальну відповідальність за прояви антисемітизму (5110). "За" таке рішення проголосували 300 депутатів. Після цього документ ще мають ухвалити в цілому після того, як депутати за скороченою поцедурою подадуть правки до документа.

Йдеться про унормування положень Кримінального кодексу України відповідно до положень законопроекту “Про запобігання та протидію антисемітизму в Україні”, яким законодавчо врегульовуються питання протидії та запобігання антисемітизму, його проявам в Україні.

Законопроєкт передбачає внесення змін до статті 161 Кримінального кодексу України в частині встановлення кримінальної відповідальності за прояви антисемітизму.

Ця стаття ККУ присвячена порушенню рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Кримінальна відповідальність за прояви антисемітизму. Законопроєкт ухвалили у першому читанні
Фото: сайт ВРУ

Що відомо

  • Міністерство закордонних справ заявило про відсутність будь-яких проявів антисемітизму в Україні.
  • Facebook почав видаляти повідомлення, в яких заперечується Голокост

Читайте також

Антисемітизм та конфлікт між церквами. Держдеп показав рівень релігійної свободи в Україні

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок