Виконком Токіо-2020 заявив, що Олімпіаду можуть перенести. Оргкомітет спростував

Виконком Токіо-2020 заявив, що Олімпіаду можуть перенести. Оргкомітет спростував

Оновлено
Виконком Токіо-2020 заявив, що Олімпіаду можуть перенести. Оргкомітет спростував tokyo2020.org

Очільник олімпійського оргкомітету Японії Йошіро Морі відкинув попередню заяву члена Виконкому Токіо-2020 Харукі Такагаші. У заяві йшлося про перенесення Олімпіади на рік або два як найбільш прийнятний варіант.

Слова члена Виконавчого комітету Токіо-2020 Харукі Такагаші цитував Reuters з посиланням на американський The Wall Street Journal. Чиновник зазначив, що відтермінування на 1-2 роки стане найбільш ймовірним варіантом з огляду на значні фінансові збитки у разі скасування або проведення Ігор без глядачів.

Пізніше заяву Такагаші заперечив президент Олімпійського оргкомітету Японії Йошіро Морі під час пресконференції 11 березня, опублікованої в тому ж ЗМІ.

"Усі з нетерпінням чекають на Олімпійські ігри, тому ми маємо їх провести. Звісно, я знаю, що є хворі люди, дехто самоізолюється, але ми не можемо просто припинити цю справу".

Йошіро Морі наголосив на зусиллях, які доклали близько 3500 співробітників за шість років з моменту обрання Токіо господарем Ігор, очікуваннях вболівальників та спортсменів.

На запитання про пропозицію містера Такахаші про перенесення змагань, Морі сказав: "Чи можемо ми використати ті самі арени за один або два роки? Гарантії немає. Якщо містер Такахаші може про це домовитись, добре, але це немислимо. А за два роки ще й Зимові Олімпійські ігри в Пекіні".

Як раніше зазначив старший член Міжнародного Олімпійського Комітету Дік Паунд, остаточне рішення щодо проведення Олімпійських Ігор буде ухвалено в травні 2020 року.

Що відомо

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start