МОК не планує скасовувати Олімпіаду попри коронавірус

МОК не планує скасовувати Олімпіаду попри коронавірус

МОК не планує скасовувати Олімпіаду попри коронавірус Фото: olympic.org

У штаб-квартирі Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК) в швейцарській Лозанні обговорили готовність Токіо прийняти Літню Олімпіаду-2020 в умовах загрози поширення коронавірусу.

Виконавчий комітет МОК під час засідання 3 березня заслухав звіти й оцінив всі вжиті заходи, спрямовані на ситуацію зі спалахом коронавірусу. Організація запевнила, що й далі буде ретельно дотримуватися порад ВООЗ щодо створення безпечних умов проведення Ігор.

"МОК закликає всіх спортсменів продовжувати підготовку до Олімпійських ігор в Токіо-2020 й буде підтримувати атлетів, надаючи останню інформацію та розробки, доступні для спортсменів у всьому світі.", – зазначили у пресслужбі організації.

Як йдеться в повідомленні, для контролю за ситуацією в середині лютого було створено спільну робочу групу, яка складається з членів МОК, представників міста-господаря Ігор – Токіо, уряду Японії та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Що відомо

Категорії
ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start