Медицина, освіта, озеленення — на що підуть кошти Громадського бюджету Черкас-2022

Медицина, освіта, озеленення — на що підуть кошти Громадського бюджету Черкас-2022

У Черкасах 37 проєктів стали переможцями міської програми "Громадський бюджет". За них проголосували 14 тисяч 666 жителів, міста, розповів Суспільному заступник начальника інформаційної політики Олексій Дубовий.

Проєкти поділили на чотири категорії: великі громадські, великі бюджетні, малі громадські та малі бюджетні, зауважив посадовець.

"На великі проєкти – по 12 мільйонів гривень, на малі – по три мільйони. В межах цих сум шляхом рейтингового голосування будуть визначатися переможці. Попередньо це 37 проєктів", — зазначив він.

За словами Олексія Дубового, цьогоріч переважають освітні проєкти, загалом на їх реалізацію з міського бюджету витратять майже 28,5 мільйонів гривень.

Серед переможців:

  • малі бюджетні проєкти — 13 переможців на суму 2 703 094 гривень
  • великі бюджетні проєкти — 9 переможців на суму 11 817 363 гривень
  • малі громадські проєкти — 7 переможців на суму 1 935 376 гривень
  • великі громадські проєкти — 8 переможців на суму 11 999 000 гривень.

За словами Олексія Дубового, в категорії "малий бюджетний переміг проєкт" перше місце зайняв проєкт придбання електроенцефалографа для дитячої міської лікарні.

  • "У категорії «великий бюджетний» переміг проєкт 31 гімназії. Це придбання спортивного обладнання для початкової школи цього закладу", — додав він.

У категорії малих громадських проєктів переміг проєкт щодо озеленення площі 700-річчя. Щодо великого громадського проєкту – це буде встановлення пожежних гідрантів по бульвару Шевченка та вулиці Хрещатик.

Зі слів Олексія Дубового, офіційно результати будуть затвердженні на засіданні координаційної ради до кінця цього тижня. Реалізують проєкти у 2022 році.

Що відомо

Міська програма "Громадський бюджет" у Черкасах діє з 2015-го року. За цей час реалізовано 63 проєкти. На них спрямували двадцять мільйонів гривень.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок