Хмельниччина з 15 грудня переходить у "жовту" зону епіднебезпеки

Хмельниччина з 15 грудня переходить у "жовту" зону епіднебезпеки

Хмельниччина з 15 грудня переходить у "жовту" зону епіднебезпеки
Суспільне Волинь

З 15 грудня Хмельницька область переходить у "жовту" зону епіднебезпеки. Таке рішення прийняли на черговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 15 грудня 2021 року "жовтий" рівень епідемічної небезпеки на території Хмельницької та Вінницької областей.

Що зміниться

  • З 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину. Тепер відвідувати громадські заклади на "жовтому" рівні епіднебезпеки можуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – "жовтий" COVID-сертифікат чи довідку 063/о.
  • Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів потрібно мати принаймні одне щеплення проти COVID-19.
  • Водночас для відвідування громадських закладів можна використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.
  • Таким чином на "жовтому" рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

Що відомо

  • Хмельницька область може вийти із "червоної" зони карантинних обмежень через зменшення випадків захворювання на коронавірус та зниження основних показників, за якими визначаються зони епіднебезпеки. Про це під час брифінгу вранці 13 грудня повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

На початок