Не в усіх кропивницьких маршрутках підвищили вартість проїзду. Чому

Не в усіх кропивницьких маршрутках підвищили вартість проїзду. Чому

Не в усіх кропивницьких маршрутках підвищили вартість проїзду. Чому
Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому вартість проїзду в маршрутках до десяти гривень підвищили на восьми з 25 маршрутів. Про це Суспільному розповів начальник управління транспорту міської ради Віктор Житник. Причина – не всі перевізники подали пропозиції щодо графіку роботи в проміжку між 20:00 і 22:00.

За словами Віктора Житника, пропозиція від перевізника щодо роботи у вечірні години є обов’язковою умовою підвищення вартості проїзду. Це прописано у відповідних рішеннях (№801-№807 ) виконавчого комітету по кожному з семи приватних перевізників: ”Процедура чітко прописана в рішеннях виконкому. Ми пропонуємо перевізникам надати пропозиції щодо роботи у вечірні години. Зрозуміло, що машин на маршрутах буде менше, але їх кількість має відповідати попиту на кожному конкретному маршруті. Ця умова – відповідь на те, що перевізники заявлених в попередніх угодах графіків не дотримувались. Ми розглянемо їх пропозиції, внесемо зміни в договори, підпишемо”.

Віктор Житник сказав, що 10 грудня додаткові угоди підписали з комунальним підприємством-перевізником ”Електротранс” (міські автобуси і тролейбуси ): ”Вони увесь час працюють за графіком, тому проблем з підписанням додаткової угоди не було. Вони підвищили вартість проїзду з суботи, 11 грудня”.

Додаткові угоди підписали з двома з семи приватних перевізників, які обслуговують вісім міських маршрутів: ”Ми погодили пропозиції компаній ”Паритет Сервіс” – маршрути №77, 104, 112, 113 та ”УкpАвтoІнвeст” – мapшpути №5, 8, 11, 126. Вони вже працюють за новим тарифом. Інші – в процесі, чекаємо пропозицій щодо графіків”.

Що відомо

  • Десять, сім і шість гривень за поїздку. У Кропивницькому підвищили тарифи на проїзд.
  • Послуги пасажирських перевезень міськими маршрутами у Кропивницькому надають сім приватних перевізників. Крім компаній ”Паритет Сервіс” та ”УкpАвтoІнвeст”, це Автoбaз-Кіpoвoгpaд (мapшpут №14), Автoлeгіoн-Вapвaнськoї Ю.В. (мapшpути №4, 55, 111, 116-a, 134), Кіpoвoгpaд-Євpo-Тpaнс (мapшpути №115, 130), ОЛІКС (мapшpути №1-ц (Цeнтpaльний), 3, 15, 21, 27, 44, 108) та ФОП Кобченко В.В. (маршрути №6, 17).
  • Міський голова Андрій Райкович 13 грудня, під час апаратної наради, закликав перевізників дотримуватись графіків руху, не з'їжджати з маршрутів та виконувати угоди, які підписали з міським управлінням транспорту.

Читайте також

Вибір редакції

На початок