Футбольний матч між "Львовом" та "Ворсклою" завершився нічиєю

. УПЛ

Свій останній матч у 2021 році в межах Прем'єр-ліги футбольні клуби "Львів" та "Ворскла" завершили нічиєю. Матч відбувався на стадіоні "Арена Львів".

Перший тайм для обох команд минув без голів. Вже у другій половині гри рахунок відкрили полтавці. На 65-й хвилині матчу гол у ворота львів'ян забив Амілкар Коджові. Менш ніж за 10 хвилин гравці ФК "Львів" зрівняли рахунок. Голом на 74-й відзначився Артур Ременяк.

До кінця матчу більше команди не забивали. Відтак після фінального свистка арбітра рахунок на табло 1:1.

Після цієї гри "Ворскла" на 5 місці у турнірній таблиці. ФК "Львів" – на 12 місці.

Друге коло футбольної Прем'єр-ліги розпочнеться у лютому. Свій перший матч "Львів" зіграє на виїзді із "Олександрією". А "Ворскла" прийматиме рівненський "Верес".

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону