На аукціоні за майже 8 тисяч доларів продали письмові роботи, які у 1995 році перевірив Ілон Маск

На аукціоні за майже 8 тисяч доларів продали письмові роботи, які у 1995 році перевірив Ілон Маск

На аукціоні за майже 8 тисяч доларів продали письмові роботи, які у 1995 році перевірив Ілон Маск
AP

Випускник Пенсильванського університету Браян Томас продав на аукціоні RR Auction за 7753 долари (209,3 тисячі гривень) дві письмові роботи, які у 1995 році перевірив тоді ще студент, а нині – найбагатша людина світу і засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск. Про це йдеться в повідомленні RR Auction.

Маск у 1990-х роках навчався в бізнесовій Школі Уортон Пенсильванського університету, де був помічником професора Майлса Басса – той викладав дисципліну "Підприємництво: практична та операційна діяльність". Як помічник викладача Маск тоді також займався оцінюванням студентських робіт, як-от у випадку Браяна Томаса. На аукціон він виставив дві роботи: екзаменаційний опитувальник і есе. В обох Маск зробив дуже мало поміток, а підписав їх своїми ініціалами англійською: EM.

Примітним в аукціонному домі назвали перевірку Маском відповіді на питання, що таке "стратегія виходу" в бізнесі. Відповідь Томаса – "прийнятний спосіб завершити діяльність, коли пахне смаленимВ оригіналі "when shit hits the fan"." – нинішній мільярдер підкреслив, поставивши помітку "недоречне формулювання".

Ілон Маск аукціон
Копія сторінки письмової роботи, яку в 1995 році перевірив Ілон Маск. Фото: RR Auction

"То я вчинив нерозумно", – розповідає Браян Томас в інтерв’ю CNN. За його словами, відповідь призначалася професору Бассу, який, як він вважає, зрозумів би жарт. Він не знав, що його роботу оцінюватиме Маск.

Чоловік вирішив продати студентські письмові роботи, коли випадково знайшов їх серед старих речей під час прибирання. Томас каже: роботи він зберіг через любов до професора Басса, який помер у 2010 році, а не через Маска.

"Навіть зараз, розмовляючи з вами, не пригадаю, коли я бачив його (Маска – ред.) на наших заняттях", – каже Томас. Нині він працює фінансовим радником у Каліфорнії.

Читайте також

Маск міркує над тим, щоб залишити роботу та стати блогером

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок