Понад 30 тисяч вчителів отримали ноутбуки від уряду — МОН

Понад 30 тисяч вчителів отримали ноутбуки від уряду — МОН

Понад 30 тисяч вчителів отримали ноутбуки від уряду — МОН
UA Полтава

У рамках проєкту "Ноутбук кожному вчителю" комп'ютерну техніку отримали вже 33 тисяч вчителів у 18 областях.

"Цього тижня вперше отримали ноутбуки вчителі з Донецької, Тернопільської, Рівненської, Херсонської та Одеської областей. Ноутбуки оснащено всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити навчальний процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19", — повідомили у пресцентрі Міністерства освіти.

За даними Міністерства цифрової трансформації, яке реалізує проєкт разом з МОН, вже доставлено 36 635 ноутбуків

Найбільше ноутбуків наразі отримали вчителів у Дніпропетровській (5296), Київській (3186) та Харківській (3055) областях, найменше — на Херсонщині (100) та Луганщині (300).

Як відзначили у МОН, усього до кінця року за державною субвенцією мають закупити 60 000 ноутбуків для вчителів із 24 областей та міста Києва. З держбюджету на це виділили 980 млн грн. Середня вартість одного ноутбука за субвенцією – 17 900 грн.

Що відомо

  • У липні Кабінет міністрів виділив 980 мільйонів гривень субвенції на купівлю ноутбуків для понад 60 тисяч вчителів по всій Україні. Отримувати техніку вчителі почали тільки у листопаді.
  • Міністерство цифрової трансформації повторно провело тендери на купівлю ноутбуків для вчителів через спробу розкрадання 300 мільйонів гривень на держпрограмі.
  • В Міністерстві освіти повідомили, що станом на 26 листопада ноутбуки отримали вчителі з 11 областей. Йдеться про 20 тисяч комп’ютерів.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок