"Prevention" виключили з переліку медзакладів, які проводять щеплення проти COVID-19 на Закарпатті

"Prevention" виключили з переліку медзакладів, які проводять щеплення проти COVID-19 на Закарпатті

"Prevention" виключили з переліку медзакладів, які проводять щеплення проти COVID-19 на Закарпатті
Суспільне Закарпаття

На Закарпатті медичний заклад, у якому створили "кабінет анонімної вакцинації", виключили з переліку закладів охорони здоров'я, які проводять щеплення проти COVID-19. Про це 10 грудня на брифінгу повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

За його словами, медзаклад виключили з переліку 9 грудня.

"Є заклади, працівники яких не читають алгоритми міністерства і не чують попереджень. Вони свідомо порушують ліцензійні умови провадження медичної діяльності, тому будуть покарані. Вчора (9 грудня, — ред.) один заклад на Закарпатті я виключив з переліку закладів охорони здоров'я, які проводять щеплення проти COVID. Відсьогодні в заклад заборонено передавати вакцину закуплену за кошти держбюджету або доставлену в рамках глобальної ініціативи COVAX", — повідомив Ляшко.

Міністр охорони здоров'я додав: додатково цей заклад проінспектує комісія на предмет дотримання ліцензійних умов.

Заступник голови Ужгородської РДА, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району Віталій Дупин повідомив Суспільному: розпорядження про те, що до переліку надавачів медичних послуг визначених для забезпечення вакцинації від COVID-19 внесли зміни, отримав 10 грудня.

"У розпорядженні вказано: виключити з переліку надавачів медичних послуг, які проводять вакцинацію на території Ужгородського району ТОВ "Prevention". Відповідно до розпорядження надішлю їм інформацію для виконання", — розповів керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Ужгородського району.

Наразі на території Ужгородського району, за словами Віталія Дупина, є 15 закладів, які надають медичні послуги з вакцинації. "У зв'язку з сьогоднішніми змінами, залишиться 14 надавачів медичних послуг визначених для забезпечення вакцинацію від COVID".

"Ми будемо оскаржувати наказ", — Віктор Петров

Головний лікар медичного закладу Віктор Петров повідомив Суспільному: з наказом ще не ознайомлений. "Ми не порушили жодного алгоритму МОЗ, не використали жодної дози для зловживань. Я готовий передати вакцину в область, тому що ми дотримуємося законодавства, але буду клопотати перед депутатами, обласною радою щодо захисту закладу. Наказ ми будемо оскаржувати, я особисто буду готувати позов", — повідомив Віктор Петров.

Що відомо:

  • Кабінет анонімного щеплення від коронавірусу в Ужгороді відкрили 17 листопада у клініці "Prevention"
  • 19 грудня міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив: відкриття анонімного кабінету вакцинації від коронавірусу на Закарпатті перевіряє МОЗ.
  • 19 листопада директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний Суспільному повідомив: ні з ним, ні з епідеміологами відкриття такого кабінету Петров не погоджував. Тому призначив службову перевірку.
  • 8 грудня лікар-інфекціоніст Віктор Петров повідомив: в кабінеті анонімної вакцинації від COVID-19 щепили 1 420 людей.
  • Анатолій Пшеничний 8 грудня повідомив Суспільному: звернеться до міністерства охорони здоров’я, аби роботу цього кабінету призупинили до встановлення законності проведення такої вакцинації.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок