У Полтаві учасники бойових дій вимагають скликати сесію для висловлення недовіри Мамаю

У Полтаві учасники бойових дій вимагають скликати сесію для висловлення недовіри Мамаю

У Полтаві учасники бойових дій вимагають скликати сесію для висловлення недовіри Мамаю
фото для колажу: скриншот з відео «ГС «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО» та Суспільне Полтава

У Полтаві голови громадських організацій учасників бойових дій та члени родин загиблих вимагають від депутатів міськради скликати сесію для висловлення недовіри голові Полтавської громади Олександрові Мамаю. Відповідне відео 9 грудня оприлюднили на Facebook-сторінці «ГС «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО».

Це через висловлювання Олександра Мамая в ефірі телеканалу «НАШ», де він сказав: «Мені здається, що у нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави – це Сполучені штати Америки і Росія. Дуже прикро, що іде брат на брата».

У відеозверненні учасників бойових дій йдеться, що таке висловлення є неприпустиме під час війни. Крім того, вони звернулися до голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова та голови облради Олександра Біленького дати оцінку висловлюванням Полтавського міського голови.

«Третє. Звертаємося до депутатів Верховної Ради з вимогою невідкладно прийняти закон про колаборантів», - йдеться у відео.

Що відомо:

  • Олександра Мамая втретє обрали міським головою Полтави. 2010 та 2015 він балотувався від «Совісті України» У вересні 2018 року депутати Полтавської міськради визнали незадовільною його роботу і достроково припинили повноваження. На виборах 2020 року його кандидатуру на посаду міського голови висунула партія "За майбутнє". Змагався за посаду у двох турах. Під час повторного голосування його підтримали понад 51 відсоток виборців.
  • 30 січня 2015 року на сесії Полтавської міської ради Олександр Мамай утримався від ухвалення питання визнання «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, а Росію країною агресором. 2 лютого 2015 року журналістам інтернет-видання «Полтавщина» Олександр Мамай повідомив, що всі політичні питання визначає Президент, Верховна Рада, а також Кабінет Міністрів України.
На початок