Абрамова може вийти на етап Кубка світу без підготовки через затримку результатів ПЛР-тестів

Абрамова може вийти на етап Кубка світу без підготовки через затримку результатів ПЛР-тестів

Абрамова може вийти на етап Кубка світу без підготовки через затримку результатів ПЛР-тестів
biathlon.com.ua

Спортсменка не може отримати акредитацію, але запевняє, що "точно стартуватиме".

Українська біатлоністка Ольга Абрамова стикнулася з проблемами після приїзду до австрійського Гохфільцена, де 10 грудня розпочнеться третій етап Кубка світу. Абрамова не брала участі в попередніх двох етапах, а тепер має замінити іншу українку Анастасію Меркушину, яка повернулася в Україну для лікування.

Проте, ймовірно, Абрамова стартуватиме без попередньої підготовки на місці, адже наразі біатлоністка не може отримати акредитації.

У чому причина

Абрамовій не дають акредитацію через відсутність результатів тестів на коронавірус. Як повідомила спортсменка, вони затримуються, що може завадити її підготовці.

"Рік тому Кубок світу в Гохфільцені ми дивилися так", – в інстаграм-сторіз Абрамова виставила минулорічне фото, де вдома прицілюється з гвинтівки в телевізор.

"Сьогодні я тут, але не факт, що стартону, оскільки два дні немає результатів ПЛР-тестів, і я не можу отримати акредитацію. В найкращому випадку – одразу на старт... Без офіційного тренування".

Тим не менше, Абрамова заспокоїла, що на гонку все одно вийде: "Друзі, все норм, стартую точно, але без перегляду траси й стрільби".

У п'ятницю, 10 грудня, вона має виступити у спринті.

Читайте також: Анастасія Меркушина не виступить на найближчих етапах Кубка світу через проблеми зі здоров'ям

Що відомо

  • Для Абрамової це буде перший старт на рівні Кубка світу з сезону 2018/19.
  • Востаннє біатлоністка також виступала в Гохфільцені в 2018 році та посіла 63-тє місце у спринті.
  • Її найкращий особистий результат на Кубку світу – 7-ме місце у спринті в Естерсунді 2015 року. Тричі здобувала "бронзи" в складі естафет.

Що далі

  • Третій етап Кубка світу з біатлону розпочнеться в п'ятницю, 10 грудня. О 12:25 розпочнеться чоловічий спринт, а о 15:15 – жіночий.

Вибір редакції

На початок