У Києві відкриваються ялинкові ярмарки: скільки коштуватиме новорічне дерево

У Києві відкриваються ялинкові ярмарки: скільки коштуватиме новорічне дерево

У Києві відкриваються ялинкові ярмарки: скільки коштуватиме новорічне дерево
.

З 15 по 31 грудня у столиці розпочнуть роботу сезонні ярмарки з продажу натуральних хвойних дерев. Про це у відповідь на запит Суспільного повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва Київської міської держадміністрації.

В мерії повідомили, що станом на 10 грудня затверджено адресний перелік сезонних ярмарків з продажу натуральних хвойних дерев, новорічних прикрас у місті Києві з 15 по 31 грудня поточного року. Організаторами продажу визначили КП "Володимирський ринок", КП "Житній ринок" та КП "Міський магазин".

До переліку увійшли 187 локацій на території всіх районів міста Києва. Повний список буде оприлюднено на сайті КМДА.

Орієнтовна вартість становить: ялинки та сосни погонний метр - 150-200 грн; до 1,5 м- 300 грн; до 2 м - 400 грн. Смереки: погонний метр - 300-400 грн; до 1,5 м - 400-500 грн.

Що відомо

  • Станом на 9 грудня у центрі столиці на Софійській площі монтажники завершили встановлення головного каркасу ялинки та розпочинають прикрашання новорічного дерева. Висота ялинки становитиме 30 метрів. Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу. Ялинку прикрашатимуть 10 тисяч прикрас – іграшки червоного та золотого кольорів.
  • У КМДА повідомляли, що головна святкова локація на Софійській площі у Києві цьогоріч буде присвячена Різдвяній диво-ночі.
  • Темою новорічного оформлення Києва цьогоріч стане народження Ісуса, а за містом організатори влаштують резиденцію казкового персонажа Доброчара. Про це Суспільному розповів президент компанії Folk Ukraine Ігор Добруцький. На Софійській площі розмістять 38-метрове скульптурне панно, а сама шопка відтворюватиме народження Ісуса: як Діва Марія народила Ісуса, як янголи сказали пастухам, що відбулося таке диво, як мудреці побачили на небі зірку, яка освітила їхній шлях.
  • У Києві 16 грудня відкриються 14 новорічних локацій. У кожному районі Києва буде встановлена новорічна ялинка.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок