Вертеп, "тепла" ялинка та Доброчар. У Folk Ukraine розповіли, якими будуть новорічні свята у столиці

Вертеп, "тепла" ялинка та Доброчар. У Folk Ukraine розповіли, якими будуть новорічні свята у столиці

Вертеп, "тепла" ялинка та Доброчар. У Folk Ukraine розповіли, якими будуть новорічні свята у столиці
УНІАН

Темою новорічного оформлення Києва цього року стане народження Ісуса, а за містом організатори влаштують резиденцію казкового персонажа Доброчара.

Про це Суспільному розповів президент компанії Folk Ukraine Ігор Добруцький

"Сама тема буде Різдвяна ялинка. А це означає, що ми розкажемо і покажемо саме дійство вертепу під ялинкою. У нас буде 38 метрів скульптурне панно. Сама шопка відтворюватиме народження Ісуса: як Діва Марія народила Ісуса, як янголи сказали пастухам, що відбулося таке диво, як мудреці побачили на небі зірку, яка освітила їхній шлях. І ми відтворюємо цю сцену", — розповів він.

За словами Добруцького, панно буде завширшки 4 метри, а довжина — близько 38 метрів. Дійство можна буде побачити, обійшовши ялинку.

"Ми хочемо цією ялинкою різдвяною показати, як народжувався Ісус, що таке святе сімейство, що таке колядки, чому вони були, чому сідали за стіл з першою зіркою, давали 12 пісних страв і символом життя була кутя", — відзначив організатор.

Також, оскільки першими дарами Ісусу золото, духмяні трави, маска, ялинка також буде оформлена в таких кольорах, прикрашена буде золотими в червоними кулями, гірляндами, світлом і на ній буде різдвяна квітка — шлюмбергера. Висота ялинки становитиме 31 метр, а гірлянди будуть намотані на кожну гілку. Як відзначив організатор, вона горітиме теплим білим, а зверху буде встановлено великий купол, 62 метри в діаметрі, освічений білим, жовтим, помаранчевим та червоним кольорами.

Встановлювати ялинку мають почати 5 грудня.

"Можна буде зайти під цей купол і відчувати себе захищений, і там буде тепліше", — відзначив Добруцький.

За містом вперше буде організовано резиденцію новорічного героя Доброчара, де планується провести фестиваль ілюмінації. Крім цього буде фудкорт, теплі і гарячі напої, буде ковзанка, каруселі, атракціони, багато різних фотозон.

"Це буде фестиваль-інстаграм. Там буде мінімуму 50 фотозон і у самій резиденції — також 50", — розповів організатор.

За його словами, на організацію свята цього року має піти близько 27-30 мільйонів гривень.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок