На Тернопільщині 69 машин чистили дороги від снігу

На Тернопільщині 69 машин чистили дороги від снігу

На Тернопільщині 69 машин чистили дороги від снігу
Фото: Богдан Боденчук/Суспільне

69 машин чистили від снігу дороги області впродовж доби. Про це Суспільному розповів виконувач обов’язків начальника обласного управління дорожнього господарства Михайло Олійник.

За його словами, розчищали дороги державного значення. Як розповіла синоптикиня Оксана Озимків, за добу в області випало від 7 до 11 міліметрів снігу. Сьогодні ввечері в області теж сніжитиме.

"В разі необхідності підрядними організаціями буде додатково залучено техніку. Стан готовності техніки складає 100%, тобто це 274 одиниці техніки. І в разі необхідності буде залучено ще 8 одиниць техніки – це 6 важких автогрейдерів і два важких автогрейдери типу АТС", – каже Михайло Олійник.

Начальник обласного управління дорожнього господарства каже, на зимовий період в області заготовили понад 9 тисяч тонн технічної солі та понад 17 тисяч тонн піску. У Тернополі цієї ночі працювали 32 снігоочисні машини, про це повідомила речниця міськради Лілія Близнюк. За її словами, вони очищали дороги та тротуари від снігу та посипали їх піском і сіллю.

Читайте також

  • У травмпункті черга: у Вінниці через ожеледицю травмувалися пішоходи
На початок