У Хмельницькому готуються до балу для дружин і наречених військовослужбовців

У Хмельницькому готуються до балу для дружин і наречених військовослужбовців

У Хмельницькому готуються до балу для дружин і наречених військовослужбовців
Фото: Суспільне Поділля

200 запрошень розіслали на бал для військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС і волонтерів "Укради мене у війни", який відбудеться 11 грудня в Хмельницькій філармонії. Про це Суспільному розповіла організаторка балу Олена Ярошенко. За її словами, такий бал двічі проходив в Запоріжжі. У Хмельницькому його присвячують матерям, дружинам і нареченим військовослужбовців. Як йде підготовка до балу, Суспільне дізнавалося.

Оркестр 19-ї ракетної бригади, який забезпечуватиме музичний супровід військового балу, проводить репетицію в 15-му гарнізонному будинку офіцерів. Начальник військового оркестру 19 ракетної бригади, капітан Віктор Сумрій розповідає: "До військового балу, який буде проходити в Хмельницькому, ми готуємо військово-оркестрове дефіле, яке включає в себе різноманітні твори. Тобто, це блок як і української естради, так і зарубіжних хітів".

За його словами, оркестр духових інструментів складається із 21 учасника – це середній склад. Додає: "Концепція самого балу буде проходити дещо видозмінено. Там бал, як такий, буде відбуватися після нагородження, після цих церемоній. Звісно ж, будуть звучати вальси, під які можна виконати танці".

Тим часом організаторка балу Олена Ярошенко готує на заході показ весільних суконь, які одягнуть наречені та дружини військовослужбовців. Жінка додає: сукні надсилали наречені з усієї України. Є іноземних дизайнерів. Розповідає: "В мене проект, який існує вже шість років. Він називається "Кохання перемагає", в рамках якого ми робимо безкоштовно весілля для військовослужбовців". Кожну із суконь наречені можуть взяти напрокат безкоштовно, додає Олена Ярошенко.

Дівчина військового, яка прийшла на примірку, вже обрала для себе сукню і готується до дефіле на балу. Розповідає, що весілля готують таємно від рідних: "Це дійсно та сукня, яка мені до душі. Але ми поки це весілля від усіх приховуємо. Від батьків так само, хочемо зробити для всіх сюрприз, тому що, коли йде війна, такі речі спланувати дуже складно".

Організаторка балу каже: однією із нагород буде срібний кулон з тризубом, який даруватимуть як знак шани гостям. Додає: він присвячений дружинам, матерям, нареченим, всім тим, хто був надійним тилом, хто допомагав, давав сили хлопцям лікуватися, боротися. "Ми завжди дякуємо хлопцям. Але, якби не було того тилу, тієї підтримки, не факт, що ці хлопці могли б зробити стільки, скільки вони зробили", - каже Олена Ярошенко. Та додає: на бал розіслали вже 200 запрошень. Він відбуватиметься згідно карантинних норм: на вході перевірятимуть сертифікати про вакцинацію чи довідки про одужання. Дрес-код – військова форма для чоловіка і сукня для жінки.

Вибір редакції

На початок