Тернопільська "Галичанка" зіграла з київською волейбольною командою

Тернопільська "Галичанка" зіграла з київською волейбольною командою

Тернопільська "Галичанка" зіграла з київською волейбольною командою
Фото: Леся Продоус/Cуспільне

Тернопільська волейбольна команда "Галичанка" з рахунком 3:0 перемогла команду з Києва. Це перший тур чемпіонату України з волейболу серед команд дитячої ліги. Про це Суспільному розповів тренер тернополянок Віктор Туркула.

За його словами, "Галичанка" лідирувала під час усіх 3 турів матчу.

Тернопільська волейбольна команда "Галичанка" грає з київською командою "Black wings". Перша партія завершилась з рахунком 25:11 на користь тернополянок. Другу партію зіграли з рахунком – 25:7.В останній, третій партії гравці тернопільської Галичанки забили 25 голів, а гравці київської команди – 5. Під 2 номером грає киянка Єлизавета Гончар. Дівчина каже, грає у волейбол рік. Цей матч прокоментувала так:

"Я багато махаю руками перед нападом і потрібно виправити подачі. Було тяжко, але в них теж були помилки, з якими можна було справитися і здійснити інші дії".

Тренер київської команди Ярослав Сопронюк каже, його команда в Чемпіонаті України грає вперше:

"Я задоволений результатом, який у нас вже є".

Тернопільська "Галичанка" зіграла з київською волейбольною командою
Тернопільська "Галичанка" галичанка перемогла. Фото: Леся Продоус/Cуспільне

Одна із гравчинь тернопільської команди 16-річна Андріана Павлик розповіла, з ким гратимуть завтра:

"Наступну гру ми граємо завтра. Гра проти команди з Львівської області. Думаю, що там мала б бути впевнена перемога. Або 3:0, або 3:1. Потрібно старатися в будь-якому випадку, не розслаблятися проти суперника".

Тренер тернополянок Віктор Туркула каже, сьогодні крім основного складу, грали дівчата з запасу:

"Сьогодні Київ – це слабша команда, ми давали можливість всім вийти на майданчик. Старалися взяти максимум із цієї гри. Чемпіони можуть отримати кандидатів у майстри спорту".

Тренер тернополянок Віктор Туркула розповів, загалом участь у першому турі чемпіонату беруть команди з Білої Церкви, Києва, Тернополя, Стрия, Чернівців та Полтави. Це дівчата 2005 року народження.

Що відомо

  • Тернопільські волейболісти КДЮСШ №1 перемогли команду з Луцька

Вибір редакції

На початок