Пацієнтів меншає. Ситуація з хворими на коронавірус в інфекційній лікарні Дніпра

Пацієнтів меншає. Ситуація з хворими на коронавірус в інфекційній лікарні Дніпра

Пацієнтів меншає. Ситуація з хворими на коронавірус в інфекційній лікарні Дніпра
Кашуба Тарас, УНІАН

У 21-ій інфекційній лікарні Дніпра знизилась кількість пацієнтів з коронавірусною інфекцією у порівнянні з попередніми місяцями. Про це Суспільному повідомив генеральний директор медзакладу Микола Турчин.

За його словами, загалом для хворих на коронавірус у лікарні є 250 ліжок, 118 з них зайняті пацієнтами. Шестеро людей – у відділенні інтенсивної терапії, одна людина – на апараті штучної вентиляції легень.

«Якщо брати до уваги жовтень або листопад цього року, то у нас були такі дні, коли до нас надходили 33-29 пацієнтів. То зараз, останні тижні, до нас надходить 7-8 пацієнтів. Тобто ми бачимо динаміку зменшення кількості хворих. 2-3% (було і 7%) – пацієнти, які вакциновані. Але якщо ці пацієнти до нас приходять, то вони переносять захворювання набагато легше і немає смертельних випадків», – розповів медик.

За даними Миколи Турчина, лікарня забезпечена киснем у повному обсязі. Мають понад 130 кисневих концентраторів та 90 кисневих точок.

Що відомо

Станом на 8 грудня загалом на Дніпропетровщині – 236 014 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Подолали хворобу 215 313 мешканців області. Померло 8 214 людей.

Читайте також

  • В Україні — понад 9 тисяч нових випадків коронавірусу за добу
  • Якщо є сумніви. Як вакцинуються люди з інвалідністю – історії дніпрян та роз’яснення лікарки
  • "Омікрон": що відомо про новий штам коронавірусу та чи загрожує він Україні

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок