В Instagram напередодні слухань у Сенаті США посилили стандарти захисту підлітків

В Instagram напередодні слухань у Сенаті США посилили стандарти захисту підлітків

В Instagram напередодні слухань у Сенаті США посилили стандарти захисту підлітків
AP

Компанія Instagram у вівторок, 7 грудня, оприлюднила нові інструменти і функції, спрямовані на захист підлітків та підтримку батьків в Інтернеті. Про це повідомив керівник соцмережі Instagram Адам Моссері, який у середу, 8 грудня, свідчитиме перед комітетом Сенату під час слухань щодо захисту дітей в Інтернеті.

“Ми будемо більш суворо підходити до того, що ми рекомендуємо підліткам у додатку. Ми заборонимо людям позначати або згадувати підлітків, які не підписалися на них”, — розповів Моссері.

Також соцмережа запустила анонсовану раніше функцію “Take a Break” (“Відпочити”) у США, Великобританії, Ірландії, Канаді, Австралії та Новій Зеландії. У решті країн “Take a Break” запрацює пізніше, повідомили у компанії. Ця програма надсилатиме користувачам регулярні нагадування про необхідність відпочити від перегляду стрічки.

Крім того, Моссері повідомив, що на початку наступного року соцмережа також запустить перші інструменти для батьків і опікунів підлітків. Батьки зможуть побачити, скільки часу їхні підлітки проводять в Instagram, і встановити часові обмеження.

Instagram, який є дочірньою компанією Meta Марка Цукерберга, вдався до таких заходів після того, як колишня співробітниця Facebook Френсіс Хаген оприлюднила внутрішні документи компанії, пише Reuters.

Згідно з ними, компанія знала, що Instagram може мати шкідливий вплив на психічне здоров’я дівчат-підлітків. Наприклад, на їхні погляди на зображення тіла.

У Цукерберга стверджують, що витік документів використали, щоб змалювати хибну картину роботи компанії.

У середу, 8 грудня, сенатори зустрінуться з очільником Instagram Адамом Моссері. До нього в Конгресі, зокрема, побували керівник Meta (Facebook) Антігона Девіс і колишня співробітниця соцмережі Френсіс Хаген.

Що відомо

  • Прокуратура штату Огайо (США) звинувачує компанію Марка Цукерберга Meta у приховуванні інформації про негативний вплив соціальної мережі Facebook на дітей. Судовий позов спрямований на отримання відшкодування у розмірі 100 мільярдів доларів.
  • За даними розслідування, проведеного The Wall Street Journal, значний відсоток дівчат-підлітків, які користуються додатком Instagram, мають психологічні проблеми, зокрема багато з них страждають на розлад харчової поведінки. У матеріалі наголошується на тому, що Facebook знає про токсичність та негативні ефекти від Instagram, але приховує докази, запобігаючи падінню акцій.
  • 17 світових видань почали публікацію серії статей під назвою "The Facebook Papers". Вони показали, як за допомогою соцмережі розпалюються ворожнеча та насилля і які є проблеми з контролем за контентом у компанії.
  • Марк Цукерберг прокоментував скандал з "архівами Facebook", що складалися з переважно внутрішніх документів організації. Мільярдер назвав це спробою наклепу на компанію.
  • 28 жовтня Компанія Facebook повідомила, що змінить назву на Meta. Назви соцмереж Facebook, Instagram та месенджеру WhatsApp не змінили.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок