Справу Віктора Самодєлка поновили та направили на розгляд до суду першої інстанції

Справу Віктора Самодєлка поновили та направили на розгляд до суду першої інстанції

Справу Віктора Самодєлка поновили та направили на розгляд до суду першої інстанції
ФОТО: Суспільне Чернігів

Справу за звинуваченням у хабарництві колишнього голови Остерської громади Віктора Самодєлка поновили та направили на розгляд до суду першої інстанції. Таке рішення ухвалив 7 грудня Чернігівський апеляційний суд.

Ухвалу Козелецького районного суду від 2 вересня 2021 року, якою закрито кримінальне провадження до Самодєлка Віктора Андрійовича про вчинене кримінальне правопорушення передбачене ч. 4 статті 368 КК скасувати та призначити новий розгляд у суді першої інстанції.

Нагадаємо, колишнього голову Остерської громади Віктора Самодєлка затримали співробітники СБУ та Держбюро розслідувань 12 листопада 2020 року біля його дому. Його підозрювали в отриманні 630 тисяч гривень хабаря, які він вимагав від підприємця за укладення договору підряду на капремонт стадіону в Острі. 2 вересня кримінальне провадження стосовно Віктор Самодєлка закрили у зв'язку з порушенням строків досудового розслідування. З повторним відкриттям провадження захисники Віктор Самодєлка Денис Записний та Андрій Доманський не погоджуються, утім кажуть — зможуть довести у суді, що хабар їх підзахисний не вимагав.

"Ми задоволені тим, що фактично ми зможемо довести в суді, що це була провокація. Оскільки, якщо ви подивитесь на викривача у даній справі, він проходить як викривач-заявник в інших кримінальних провадженнях. Тобто це є професійний провокатор. Я думаю, що це була на той час політична ситуація", — розповів Андрій Доманський.

Додамо, що Віктор Самодєлок очолював Остер з 2015 року по 2020 роки. Торік на посаду міського голови не балотувався.

Деталі:

Читайте також:

Сергій Пивовар переміг у конкурсі на посаду начальника управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА

На початок