Хабар за договір на ремонт стадіону: подробиці затримання міського голови Остра

Хабар за договір на ремонт стадіону: подробиці затримання міського голови Остра

Хабар за договір на ремонт стадіону: подробиці затримання міського голови Остра
Фото - Генпрокуратура України

Підозрюваний в хабарництві міський голова Остра Віктор Самодєлок отримав 630 тисяч гривень від підприємця за укладання договору підряду на ремонт стадіону. Про це йдеться у повідомленні пресслужба Офісу генпрокурора.

Віктор Самодєлок очолював Остер з 2015 року. На цих місцевих виборах на посаду міського голови не балотувався.

12 листопада Віктора Самодєлка затримали представники СБУ та Держбюро розслідувань. Його підозрюють в отриманні 630 тисяч гривень хабаря.

"Я саме йшла на репетицію в храм. Чую, народу купа, кіпіш. А Віктор Андрійович йшов з роботи на початку шостої. І він ще не знав нічого, що коїлося в нього у дворі. А ті, хто зібрався під двором, вже прекрасно знали, що там щось перекинуто. Кажуть: у вас за парканом гроші, заходьте, побачимо, що є", – розповідає сусідка Віктора Самодєлка про вчорашні події.

В цей час в його приймальні вже тривали обшуки. Заступник голови Володимир Хоменко каже, прокурор з рішенням Печерського суду Києва до міськради звернувся о пів на п’яту вечора, тобто за годину до затримання. Віктора Самодєлка тоді на робочому місці не було, він саме поїхав інспектувати будівництво нового стадіону.

Зі слів заступник міського голови Володимира Хоменка, правоохоронці вилучили усю документацію пов’язану із капітальним ремонтом стадіону в Острі. Ось він. Роботи тут почалися у червні цього року. Тендер виграла компанія "Вантарус", знизивши на торгах ціну будівництва на майже 2,5 млн – з 7 млн 200 тисяч гривень до 4 мільйонів 800 тисяч гривень.

Саме за укладання договору підряду на ремонт посадовець начебто і отримав гроші, йдеться в офіційній заяві Генеральної прокуратури: "Посадовець вимагав від підприємства 630 тис. грн за безперешкодне укладення договору на виконання робіт щодо капітального ремонту стадіонного комплексу".

Ми намагалися підтвердити цю інформацію у самого підприємця, однак за телефоном, вказаним, в єдиному реєстрі підприємців, слухавку не зняли.

Нині журналісти Суспільного намагаються дізнатися коли і де Віктору Самодєлку обиратимуть запобіжний захід, а також отримати коментар адвоката затриманого Андрія Доманського – слухавку він не бере.

Читайте також:

"Зеленський звільнив старого і призначив нового очільника СБУ на Чернігівщині"

На початок