Експрацівник СБУ став заступником мера Рівного. Що про нього відомо

Експрацівник СБУ став заступником мера Рівного. Що про нього відомо

Офiцiйно
Експрацівник СБУ став заступником мера Рівного. Що про нього відомо
Новопризначений заступник міського голови Рівного Артем Ганущак/фото: Суспільне Рівне

Депутати Рівнеради 9 грудня проголосували за призначення Артема Ганущака заступником міського голови Рівного. На цій посаді він змінив Володимира Дяка, який звільнився у жовтні.

Як голосували депутати

На засіданні сесії депутати міськради 36 голосами підтримали кандидатуру Артема Ганущака на посаді заступника мера Рівного з питань діяльності виконавчих органів міськради. Не голосували за нього троє міських обранців, присутніх в залі.

заступник мера
Новий заступник міського голови Рівного Артем Ганущак. Новопризначений заступник міського голови Рівного Артем Ганущак/фото: Суспільне Рівне

Артем Ганущак подякував мера та секретарю Рівнеради за довіру, а депутатам, що підтримали його кандидатуру.

заступник мера
Новий заступник міського голови Рівного Артем Ганущак. Новопризначений заступник міського голови Рівного Артем Ганущак/фото: Суспільне Рівне

"Я, як людина військова, зазвичай за слова свої, які говорю, відповідаю. Тому не словом, а ділом буду доводити тут, в місті, що Рівне може бути комфортне для життя містян і не підведу надану мені довіру", – звернувся до депутатів новопризначений заступник мера.

Які завдання ставить міський голова

Під час засідання у сесійній залі міський голова Олександр Третяк не коментував призначення. Про завдання Артему Ганущаку йдеться у дописі в Telegram-каналі мера.

"Новому заступнику поставив завдання – у місті має бути порядок – і не інакше! Зміни у сфері ЖКГ – це крок назустріч мешканцю, це про сервісність і фаховість водночас. Для мене важливо працювати в команді для міста та найголовніше прозоро і відкрито", – написав Олександр Третяк.

Що про нього повідомили у мерії

За інформацією пресслужби Рівнеради, Артем Ганущак народився у місті Вінниця, закінчив київський ліцей ім. Івана Богуна, а пізніше – Національну академію Державної прикордонної служби.

Упродовж 2008-2012 служив у лавах Держприкордонслужби на Львівщині та на Волині. Певний час був відряджений у підрозділ прикордонного контролю у Рівненський аеропорт. Працював в управлінні Служби безпеки України в Рівненській області.

Що вказав у декларації

У декларації кандидата на посаду, яка з'явилася у держреєстрі декларацій 9 грудня о 5:37 ранку, Артем Ганущак вказав, що за 2020 рік за основним місцем роботи в СБУ заробив 416 246 грн. Його дружина Діана торік заробила пів мільйона грн від зайняття підприємницькою діяльністю.

Артем Ганущак вказав, що з 2016 року безоплатно користується у Рівному квартирою, яка на дату набуття права коштувала 870 980 грн і належить Ларисі Ганущак. Площа житла 78,7 метра квадратних. Новопризначений заступник з 2016 року володіє 7,12 сотими землі у Рівному. Дружині з 2018 року належить 9,79 сотих землі у селі Великий Житин біля обласного центру. Артем Ганущак з 2020 року користується службовою квартирою, площею 48 метрів квадратних, у Голосіївському районі Києва.

У декларації він також вказав, що сім'я користується двома автівками. Одна – Honda Accord 2017 року випуску, яка на дату набуття – липень 2018-го, коштувала 242 203 грн. Інше авто належить близьким, яким з 2020 року безоплатно користується дружина, – BMW X5, 2014 року випуску. Воно коштувало при купівлі 650 тис. грн.

Вказав також, що має готівкою 5 тис. доларів та 140 тис. грн. Дружина має готівкою 25 тис. доларів та 200 тис. грн.

Що відомо

  • З новопризначеним Артемом Ганущаком у міського голови Рівного – п'ять заступників. Олександр Миронюк курує напрямок будівництва та архітектури, Марина Кузмічова відповідає за освіту, культуру й спорт, Юрій Поліщук опікується сферою охорони здоров'я та соцзахисту, Ігор Кречкевич – заступник з економічних питань.
  • Володимир Дяк, який був заступником з питань ЖКГ, написав заяву на звільнення 18 жовтня.
  • До призначення Олександра Миронюка заступником був Олег Піщанський, який у наприкінці травня написав заяву на звільнення у зв’язку із сімейними обставинами.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок