Полтавського міського голову Мамая внесли до бази «Миротворця»

Полтавського міського голову Мамая внесли до бази «Миротворця»

Полтавського міського голову Мамая внесли до бази «Миротворця»
Суспільне Полтава (02.12.2021)

Полтавського міського голову додали до бази центру «Миротворець» через його висловлювання щодо війни на сході України в ефірі телеканалу «НАШ». Про це стало відомо з даних на сайті центру.

Спілкуючись у прямому ефірі із журналістом телеканалу «НАШ», Олександр Мамай сказав: «Дуже багато спілкуючись із мешканцями нашого міста, ще більше переконуюсь і сам особисто, і бачу позицію населення це, що стосується політики. Мені здається, що у нас сьогодні відбуваються бойові дії, на нашій території воюють дві наддержави – це Сполучені штати Америки і Росія. Дуже прикро, що іде брат на брата».

Як зазначено на сайті центру «Миротворець», до бази Мамая додали за поширення кремлівської пропаганди, участь в актах гуманітарної агресії проти України та участь у пропагандистських заходах Росії проти України.

Що відомо:

  • Олександра Мамая втретє обрали міським головою Полтави. 2010 та 2015 він балотувався від «Совісті України» У вересні 2018 року депутати Полтавської міськради визнали незадовільною його роботу і достроково припинили повноваження. На виборах 2020 року його кандидатуру на посаду міського голови висунула партія "За майбутнє". Змагався за посаду у двох турах. Під час повторного голосування його підтримали понад 51 відсоток виборців.
  • 30 січня 2015 року на сесії Полтавської міської ради Олександр Мамай утримався від ухвалення питання визнання «ЛНР» і «ДНР» терористичними організаціями, а Росію країною агресором. 2 лютого 2015 року журналістам інтернет-видання «Полтавщина» Олександр Мамай повідомив, що всі політичні питання визначає Президент, Верховна Рада, а також Кабінет Міністрів України.
  • Центр «Миротворець» — неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.
  • Дані центру "Миротворець" є рекомендаційними. Повідомити про ознаки скоєння злочинів може будь-хто. При цьому треба зазначити дані людини, можна додати фото чи скриншоти з відео.
  • В 2018 році представник місії ООН в Україні заявив, що веб-ресурс "Миротворець" порушує права людей публікуючи їх персональні дані.

Вибір редакції

На початок