"Жовтий" COVID-сертифікат у "Дії". Що відомо

"Жовтий" COVID-сертифікат у "Дії". Що відомо

"Жовтий" COVID-сертифікат у "Дії". Що відомо
Фото: Суспільне

"Жовтий" COVID-сертифікат у мобільному застосунку "Дія" відтепер діятиме 30 днів. Про це під час брифінгу в Тернополі розповів керівник директорату розвитку електронного урядування Мстислав Банік.

За його словами, таке рішення ухвалили тому, що люди, які реєстрували перше щеплення від COVID-19, не приходили робити друге:

"Раніше він протягом двох місяців був доступний. Зараз уже важливо, що навіть якщо він у вас технічно продовжить зображатися і ви на потім відкладали друге щеплення, – QR-код при перевірці буде сповіщати, що сертифікат є недійсним, тому дуже важливо протягом 30 днів з моменту першого щеплення вакцинуватися вдруге".

Директорка обласного департаменту охорони здоров’я Ольга Ярмоленко під час цього брифінгу розповіла, що відтепер на Тернопільщині діють волонтерські команди "Дії". Вони працюють при центрах вакцинації. Волонтери допомагають щепленим згенерувати сертифікат про вакцинацію у застосунку. У Тернополі, каже Ольга Ярмоленко, таких команд є три, а загалом в області – 15.

Читати також

Вибір редакції

На початок