У Кропивницькому збирають "Скарбничку хоробрості" для онкохворих дітей

У Кропивницькому збирають "Скарбничку хоробрості" для онкохворих дітей

У Кропивницькому збирають "Скарбничку хоробрості" для онкохворих дітей
фото Ольги Присяжнюк

У Кропивницькому збирають "Скарбничку хоробрості" для онкохворих дітей, які лікуються у гематологічному відділені дитячої обласної лікарні. Про це Суспільному розповіла одна з ініціаторок збору Наталя Говоріна.

За її словами, збір організували в Гончаренко центрі за адресою: вулиця Велика Перспективна 4-а, другий поверх. Усі охочі можуть приносити:

  • Книжки
  • Розмальовки, пазли, головоломки
  • Конструктори
  • Лего та набори для творчості
  • Дитячу косметику – помадки, блиски для губ
  • Біжутерія, обручі та пов'язки на голову, дзеркала, браслети
  • Машинки, літачки

"Попереду новорічні свята і нам дуже хочеться потішити дітей подарунками, тому що їм дуже важко. Скільки сміливості потрібно для того, щоб піти на маніпуляцію чи на опромінення! Дорослим це лікування важко дається, а що говорити про дітей", – вважає Наталя Говоріна.

Співзасновниця благодійного фонду "Янгол життя" Наталія Тарабріна розказала, що нині у гематологічному відділенні лікуються 12 дітей.

"Крім маніпуляційної кімнати, "Скарбничку хоробрості" ми вирішили поставити ще у лабораторії, де здають на аналізи кров. Коли дитині погано, її має оглянути лікар і від цього вона налякана, то після завершення усіх неприємних процедур, як винагороду за свою мужність, такі пацієнти обирають зі скарбнички собі подарунок".

Скарбничку хоробрості збирають у Кропивницькому вісім років. Поповнювати її можна до 18 грудня. Подарунки дітям передадуть у День Святого Миколая.

Що відомо

За словами Наталії Тарабріної, Міжнародний благодійний фонд "Янгол життя" заснували п'ять років тому для допомоги онкохворим дітям. Він опікується понад 100 родинами з Кіровоградської області. Це – закупівля ліків і обладнання для пацієнтів обласної дитячої лікарні. Онкохворим дітям допомогли на понад 22 мільйона гривень.

На початок