Коваленко забив гол у чемпіонаті Італії, але його скасували: у чому причина

Коваленко забив гол у чемпіонаті Італії, але його скасували: у чому причина Spezia Calcio

Цей гол міг стати для українця другим у італійській Серії А.

Півзахисник італійської "Спеції" Віктор Коваленко відзначився голом, який згодом скасували арбітри. Відбулося це у матчі 15-го туру чемпіонату Італії проти "Сассуоло".

Матч "Спеція" - "Сассуоло" закінчився із результатом 2:2. Коваленко вийшов у стартовому складі "Спеції", провівши на полі 67 хвилин.

Саме українець міг стати автором першого забитого м'яча у матчі. Проте його гол арбітр зустрічі Фабіо Мареска скасував.

Що сталося?

Гол Коваленка відбувся на 16-й хвилині поєдинку. У "Спеції" пройшла контратака: вертикальною передачею захисники команди вивели форварда Емануеля Г'ясі.

Г'ясі отримав передачу на фланзі, після чого виконав простріл у штрафний майданчик. У цей час туди набігав Коваленко, що і замкнув пас партнера по команді у падінні.

Цим голом "Спеція" мала можливість відкрити рахунок. Але його не зарахували: після перегляду відеоповтору арбітр зафіксував офсайд.

Чи був офсайд у момент гольової атаки Коваленка?

Саме українець не перебував у положенні поза грою у момент атаки. Під час передачі від Г'ясі Коваленко перебував за спиною гравця "Сассуоло", але випередив його завдяки ривку.

Коваленко (№8) реагує на передачу партнера по командіMEGOGO

Коваленко (№8) реагує на передачу партнера по команді

Проте в офсайді, що і було виявлено під час відеоповтору, перебував Г'ясі. Форвард "Спеції" і справді корпусом перебував ближче до воріт "Сассуоло", аніж захисники команди.

Момент офсайду у Г'ясіMEGOGO

Момент офсайду у Г'ясі

Момент на 16-й хвилині став єдиним, коли Коваленко міг відзначитися голом. Крім цього, за 67 хвилин на полі український півзахисник не запам'ятався результативними діями.

Відео матчу "Спеція" - "Сассуоло"

• Для Коваленка матч проти "Сассуоло" став десятим за "Спецію" у чемпіонаті Італії після переходу в оренду з "Аталанти".
  • Коваленко поки що має в активі лише один гол та два асисти у десяти матчах за "Спецію".
  • "Спеція" після нічиєї з "Сассуоло" продовжує йти на 17-му місці у турнірній таблиці Серії А, маючи 12 очок після 16 матчів.

• Понеділок, 13 грудня. Матч "Рома" - "Спеція" у чемпіонаті Італії.
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу