Маліновський та Коваленко уперше зіграли один проти одного у складі італійських клубів: відео AP

Коваленко вийшов зі старту, Маліновський - на заміну.

Футболісти збірної України Руслан Маліновський ("Аталанта") та Віктор Коваленко ("Спеція") взяли участь у матчі 13-го туру чемпіонату Італії. Тренери обох команд випустили українців: Коваленко - у старті, Маліновський - з лави запасних.

Цей матч став першим у кар'єрі Коваленка та Маліновського, коли вони грали один одного одного у складі італійських команд. Віктор Коваленко перейшов в Італію на початку 2021 року - саме в "Аталанту", проте влітку був орендований "Спецією".

Коваленко провів 64 хвилини у складі "Спеції". Цей поєдинок став для нього шостим поспіль у чемпіонаті, коли він виходив у стартовому складі команди. Маліновський з'явився на полі на 60-й хвилині, змінивши Йосипа Ілічіча.

По ходу матчу вдалося відзначитися лише Маліновському. Уже у компенсований час українець прошив дальнім ударом голкіпера "Спеції" Івана Проведеля, забивши п'ятий м'яч "Аталанти".

Відео голу Маліновського

У підсумку поєдинок між командами закінчився з надрезультативним рахунком 5:2. Причому "Спеція" забила другий гол після того, як відзначився Маліновський.

Для "Аталанти" це перша перемога у чемпіонаті за три тижні. Востаннє "бергамаски" вигравали 27 жовтня у "Сампдорії"

Щодо "Спеції", то команда Коваленка зазнала третьої поразки в останніх п'яти матчах. Причому у минулому турі "Спеція" здобула перемогу, а український футболіст віддав результативну передачу.

• "Аталанта" після перемоги над "Спецією" продовжує йти на четвертому місці, маючи 25 очок. "Спеція" поки що 16-а з 11 очками, але положення команди може змінитися після інших матчів туру.
  • Для Маліновського матч проти "Спеції" став 16-м у сезоні. На його рахунку три голи.
  • Загалом Маліновський забив 22 голи у складі "Аталанти" з моменту переходу влітку 2019-го.
  • Коваленко у складі "Спеції" провів вісім поєдинків, на його рахунку один гол.
  • Обидва українці отримували виклик до складу збірної України на вирішальний матч відбору на чемпіонат світу-2022. Маліновський у ньому відіграв 81 хвилину, Коваленко на полі не з'являвся.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів