На змаганнях із важкої атлетики волинські спортсмени отримали 11 нагород

На змаганнях із важкої атлетики волинські спортсмени отримали 11 нагород Волинська ОДА

На Волині завершився відбувся чемпіонат із важкої атлетики пам’яті А.Л.Хвесика. Учасники змагань вибороли 11 нагород, – повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Змагання відбувалися до 3 грудня в дитячо-юнацькій спортивній школі "Колос" у Луцьку. Перше місце в командному заліку на змаганнях здобула команда Волині у складі вихованців спортшколи "Колос".

На змаганнях із важкої атлетики волинські спортсмени отримали 11 нагородСуспільне Волинь

Перші призові місця отримали четверо спортсменів, зокрема Ірина Гаврилюк, Павло Сухацький, Юрій Дричик та Олександр Чмух. "Срібні" нагороди присвоїли ще чотирьом важкоатлетам: Юлії Ткачук, Назару Цьоку, Миколі Плєшакову та Тарасу Романюку.

Треті призові місця на змаганнях отримали троє волинських спортсменів, зокрема Матвій Бонюк, Святослав Войтюк та Павло Канюка.

• На чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років двоє волинських спортсменів здобули "золоті" медалі. Обоє важкоатлетів є учнями Люблинецької дитячо-юнацької спортивної школи.
  • Волинянка Олександра Чмух у ваговій категорії 49 кілограмів на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат встановила сім рекордів України – три у ривку, два у поштовху та два у сумі двоборства. Дівчина підтвердила норматив кандидата в майстри спорту України.
  • У жовтні три медалі здобули Ольга Ганіч, Анастасія Степанюк та Давид Костюк, які виступали на чемпіонаті України з важкої атлетики у місті Поляна Закарпатської області.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди