Волинські важкоатлети здобули золото на чемпіонаті України

Волинські важкоатлети здобули золото на чемпіонаті України Управління молоді та спорту

На чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років двоє волинських спортсменів здобули золоті медалі, - інформує управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Всеукраїнські змагання тривали з 11 по 14 жовтня у місті Павлоград Дніпропетровської області. Серед юнаків золото здобули спортсмени з Волині.

Новосад Михайло переміг у ваговій категорії 41 кілограмів з результатом – 51 кілограм у ривку та 62 кілограми у поштовху, що в сумі двоборства складає 113 кілограмів.

Нікітін Богдан у ваговій категорії 45 кілограмів з результатом – 55 кілограмів у ривку та 66 кілограмів у поштовху, що в сумі двоборства складає 121 кілограм.

Обоє важкоатлетів є учнями Люблинецької дитячо-юнацької спортивної школи та тренуються під керівництвом тренера-викладача Дмитра Чеховського.

Волинські важкоатлети здобули золото на чемпіонаті УкраїниУправління молоді та спорту

Нагадаємо, волиняни на чемпіонаті з важкої атлетики посіли друге командне місце. А Олександра Чмух у ваговій категорії 49 кг встановила сім рекордів України.