"Командно це поганий результат, немає чого додати". Що сказав Урош Велепець після жіночого спринту

"Командно це поганий результат, немає чого додати". Що сказав Урош Велепець після жіночого спринту

Ексклюзивно
"Командно це поганий результат, немає чого додати". Що сказав Урош Велепець після жіночого спринту
Biathlon.com.ua

Тренер жіночої команди залишився незадоволений загальним виступом команди, але вважає, що у гонці переслідування його можна покращити.

В Естерсунді розпочався другий етап Кубка світу з біатлону. На трасу вийшли жінки для виступу у спринті.

Україні вдалося потрапити у топ-20 - Юлія Джима з одним колом штрафу фінішувала 19-ю. Проте решта українських біатлоністок потрапили за межі топ-40.

Читайте також: Одна українка - у топ-20 другого спринту Кубка світу з біатлону: результати гонки

Головний тренер жіночої збірної України Урош Велепець визнав, що результат команди у другій спринтерській гонці сезону не можна назвати хорошим. І розповів, яким чином цей виступ може вплинути на подальші старти команди в Естерсунді.

 • Про результат жіночої команди
"Командно це результат поганий. Тут немає чого додати. Порадувала Юлія, вона з кожною гонкою біжить швидше, з нулем була б поруч із квітковою церемонією. Одна хиба під час габаритного пострілу - нічого страшного, сезон довгий. 19-е місце з хибою - хороша позиція, тому Юлію можна лише похвалити".
 • Про результат Дар'ї Блашко

"Щодо інших дівчат, то Дар'я ще не була у хорошому стані учора, думали із лікарем, чи ставити її на старт. Але поговорили і вона пішла [на старт]. 49-е місце - погано, але у гонці переслідування є можливість покращити позицію завдяки стрільбі".

 • Про виступ Олени Білосюк

"Олена у "своєму" світі. Вона знає, як готуватися. Закрила "нуль" [на першій стрільбі], потім два на "стійці", і вже останнє коло не будеш боротися. З таким результатом, навіть якщо потрапиш у гонку переслідування, не біжиш, оскільки потім естафета".

Читайте також: "Жахлива гонка була". Олена Білосюк – про невдачу в другому спринті сезону Кубка світу в Естерсунді
 • Про результати Валентини та Віти Семеренко

"Валя трохи жвавіше рухалася, виглядала краще на трасі, проте усе одно програш великий. А Віті вже з першого кола було важкувато, треба поговорити з нею та подивитися, де стільки програвали".

 • Чи були прорахунки у підготовці сестер Семеренко

"Це питання, мабуть, треба адресувати Григорію Шамраю. Хоча вони й були з нами на останньому зборі, але не робили наші програми. Важко сказати, у якому стані їх Григорій тримає. Ми знаємо, що це олімпійський сезон, тренуємося між етапами, як Юлія, наприклад. Це не найважлиші старти, але у підготовці це питання до Григорію Шамраю".

"Я повинен довіряти йому, оскільки дуже ціную. Він - хороший тренер, на рівні вже зробив чудові результати з сестрами Семеренко. А чи чекали вони такого результату - це питання до нього. Гадаю, він підведе їх до моменту, що є найважливішим".

 • Яким Велепець бачить склад жіночої естафети
"У цій естафеті будемо пробувати щось нове. 100% буде щось нове. Анастасія Меркушина одужає та бігтиме свій, напевно, перший етап. Юлія - точно, а там поглянемо. Блашко, враховуючи стан учора та сьогодні, якщо буде добре - то бігтиме".

Що відомо

 • Анастасія Меркушина не потрапила у склад на спринт, одужуючи після хвороби.
 • Після спринту Олена Білосюк зазначила, що не упевнена у тому, що братиме участь в естафеті після результату у гонці.
 • Дар'я Блашко прибула на другий етап Кубка світу в Естерсунді, здобувши дві "бронзи" на старті Кубка IBU в Ідре.
Читайте також: Українка Дар'я Блашко здобула другу "бронзу" поспіль у спринті першого етапу Кубка IBU

Що далі

 • Субота, 4 грудня, 14:00. Жінки, гонка переслідування (10 км)
 • Неділя, 5 грудня, 13:35. Жінки, естафета (4х6 км)
На початок