Facebook скасував заборону на рекламу криптовалют

Facebook скасував заборону на рекламу криптовалют

Facebook скасував заборону на рекламу криптовалют
AP

Корпорація Facebook оголосила про рішення відмовитись від політики, яка передбачала заборону для більшості криптовалютних компаній розміщувати рекламу на сервісах компанії.

Про це повідомляє CNBC.

Як зазначає видання, компанія, яка нещодавно змінила назву на Meta, пішла на цей крок після невдалої спроби запустити власну криптовалюту, яку можна було б використати для відправлення грошей в інтернеті через продукти Facebook.

"Ми робимо це, тому що криптовалютний ландшафт останніми роками продовжував дозрівати і стабілізуватися, а також побільшало урядових постанов, які встановлюють чіткіші правила для цієї галузі", – йдеться у заяві компанії.

Компанія заборонила рекламу криптовалюти у січні 2018 року, але частково пом’якшила обмеження у травні 2019-го. Заборона не дозволяла стартапам в області криптовалют та блокчейну розвивати свій бізнес та залучати потенційних клієнтів у Facebook та Instagram.

Нова політика компанії має велике значення для криптоіндустрії та дозволить більшій кількості роздрібних інвесторів отримати доступ до криптовалют, ніж будь-коли раніше, зазначає CNBC.

Що відомо

  • Прокуратура штату Огайо (США) звинувачує компанію Марка Цукерберга Meta у приховуванні інформації про негативний вплив соціальної мережі Facebook на дітей. Судовий позов спрямований на отримання відшкодування у розмірі 100 мільярдів доларів.
  • 17 світових видань почали публікацію серії статей під назвою "The Facebook Papers". Вони показали, як за допомогою соцмережі розпалюються ворожнеча та насилля і які є проблеми з контролем за контентом у компанії.
  • Марк Цукерберг прокоментував скандал з "архівами Facebook", що складалися з переважно внутрішніх документів організації. Мільярдер назвав це спробою наклепу на компанію.
  • 28 жовтня Компанія Facebook повідомила, що змінить назву на Meta. Назви соцмереж Facebook, Instagram та месенджеру WhatsApp не змінили.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок