«Полтатеплоенерго» від 1 грудня не опалюватиме квартири 109-го мікрорайону Полтави

«Полтатеплоенерго» від 1 грудня не опалюватиме квартири 109-го мікрорайону Полтави

«Полтатеплоенерго» від 1 грудня не опалюватиме квартири 109-го мікрорайону Полтави
Суспільне Полтава

Від 1 грудня тепло до будинків 109-го мікрорайону обласного центру підприємство «Полтаватеплоенерго», яке допомагало опалювати оселі, не подаватиме. Це тому що закінчується строк договору на надання теплової енергії, розповів Суспільному речник підприємства Олександр Циганок. Загалом опалювати ці будинки має котельня «Полтаватепло».

У півтора десятка багатоповерхівок 109-го мікрорайону тепло має постачати котельня міського підприємства «Полтаватепло». До початку опалювального сезону, її модернізувати не встигли. Допомагати згодилося обласне «Полтаватеплоенерго».

109-го мікрорайон Полтави
109-го мікрорайон Полтави. Суспільне Полтава

"Опалювальний сезон почався трохи із запізненням, температура була, скажімо так, достатньою, щоб можна було мешкати у квартирах, топили вони періодично два рази на день – вночі і вдень. Не топили, підтоплювали. А гарячої води так і не дали", - скаржиться житель 109-го мікрорайону Полтави Владислав Ященко.

30 листопада обласне комунальне підприємство останній день постачає тепло до будинків п’яти тисячі жителів мікрорайону. Це, зокрема, тому що закінчується строк договору на надання теплової енергії.

"Технічна можливість, яку ми маємо для того, щоб надавати теплову енергію, не безмежна. Більше того, аби збільшити вдвічі кількість споживачів, необхідно вдвічі збільшувати потужність. Тієї потужності, що у нас є в наявності, недостатньо, щоб забезпечувати послугами усіх мешканців. Підписуючи договір на надання теплової енергії для надання послуг, ми усвідомлювали цей факт і встановили крайню межу нашої допомоги – 1 грудня", - пояснює речник підприємства «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

«Полтатеплоенерго» від 1 грудня не опалюватиме квартири 109-го мікрорайону Полтави
Котельня на вулиці Квітучій. Суспільне Полтава

"Пороскун (Олександр Пороскун – ред.), директор «Полтаватепло» нам пообіцяв, що з 1 грудня буде увімкнена котельня Турбомехзаводу (котельня «Полтаватепло» - ред.)", - каже жителька 109-го мікрорайону Полтави Ольга Борісова.

Для початку роботи котельні укладають договір з постачальником газу та газорозподільчою компанією, повідомив телефоном Суспільному директор підприємства «Полтаватепло» Олександр Пороскун.

"«Полтавагаз» отримала необхідну документацію, підготували договір та подали на підпис. Тому можна сказати, що сьогодні-завтра «Полтаватепло» будуть приєднані до мережі, отримають ЕІС-кодEIC-код - це «персональний газовий номер» об'єкта газопостачання для укладення договору з газопостачальником", - каже речниця підприємства «Полтавагаз» Анжела Сливкіна.

«Полтатеплоенерго» від 1 грудня не опалюватиме квартири 109-го мікрорайону Полтави
Щороку опалення 109-го мікрорайону - проблема для міськради. Суспільне Полтава

Директор міського підприємства Олександр Пороскун на запитання Суспільного про те, чи подадуть опалення до 109-го мікрорайону від котельні «Полтаватепло» чіткої відповіді не надав. Сказав, що все залежить від вказівок міської влади. Раніше голова громади Олександр Мамай повідомляв, що котельня готова до опалювального сезону.

"Повністю обладнання усе готове, горілка готова, автоматика готова. Плюс-мінус на 1 грудня «Полтаватепло» буде повністю готове для того, щоб запустити нашу котельню і подати людям тепло", - повідомляв голова Полтавської громади Олександр Мамай.

На запитання Суспільного про те, чи подадуть опалення до 109-го мікрорайону від котельні «Полтаватепло», 30 листопада заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Євген Ричка не відповів, а з головою громади Олександром Мамаєм та його першим заступником Валерієм Пархоменком ні особисто, ні за допомогою пресслужби поспілкуватися не вдалося.

На початок