Нардепа Юрченка визнали невинним у ДТП у Львові

Нардепа Юрченка визнали невинним у ДТП у Львові

Нардепа Юрченка визнали невинним у ДТП у Львові
Фото: ua.news

Галицький районний суд Львова виніс постанову, у якій визнав депутата Верховної Ради Олександра Юрченка з партії "Слуга народу" невинним у ДТП. Цю інформацію підтвердив прессекретар Галицького суду Павло Береза. Олександр Юрченко потрапив у аварію у центрі Львова 8 липня.

19 листопада суд визнав недійсним тест, який вказав, що депутат був у стані наркотичного спʼяніння.

"Суд визначив, що правоохоронці та лікарі допустили численну кількість порушень процедури. Окрім цього тест, яким проводили дослідження на стан наркотичного сп'яніння, не є затвердженим у переліку медичних виробів "in vitro". Аби офіційно підтвердити результат цього тесту, було потрібно провести хімічне дослідження", — сказав речник суду Павло Береза.

Також у матеріалах справи зазначено, що нардеп Юрченко пройшов перевірку на поліграфі. А у день ДТП він вживав ліки, які могли вплинути на результати швидкого тесту.

Про те, що його визнали невинним написав у Facebook і сам Юрченко. Він також оприлюднив відео, де за його словами, він зазнав провокацій від правоохоронців.

"Також публікую відео, де я вимагаю взяти в мене аналіз крові, а у відповідь чую від лікаря, що тести треба кращі закуповувати і кров брати в мене ніхто не збирається. Якщо таке сталося, значить комусь це було вигідно. Але справедливість є і за неї варто боротися! Нагадаю в так званому "ДТП" я теж не винен!", — написав Олександр Юрченко.

ДТП сталася 8 липня на площі Міцкевича. Юрченко на автомобілі Ford Mustang виїжджав із місця стоянки автомобілів і зіткнувся з машину Volkswagen Jetta, яка їхала повз. Патрульні, які прибули на місце ДТП, зробили Юрченку тест, який дав позитивний результат на наркотичне спʼяніння.

Що відомо

  • Народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Юрченко, який потрапив 8 липня у ДТП в центрі Львова, імовірно вживав наркотики. Фото експрес-тесту оприлюднив екс-депутат "Слуги народу" Гео Лерос.
  • 9 липня у "Слузі народу" закликали Юрченка скласти депутатський мандат.
  • Депутат Олександр Юрченко заявив, що не вживав наркотики та переповів свою версію подій 8 липня. Відеострім із заявою він опублікував на сторінці у Facebook.
  • 13 липня Олександр Юрченко заявив, що не збирається складати мандат після аварії, яка сталася у Львові за його участі 8 липня.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону

На початок