На Буковині будуть вести перемовини з жителями, які перекривають дорогу до сміттєзвалища

На Буковині будуть вести перемовини з жителями, які перекривають дорогу до сміттєзвалища

На Буковині будуть вести перемовини з жителями, які перекривають дорогу до сміттєзвалища

У Чернівцях створять робочу групу з перемовин з жителями Чорнівки, які перекривають проїзд до сміттєзвалища, на яке звозять сміття з Чернівців. Вони оголосили безстрокову акцію. Вимагають, аби Чорнівку приєднали до Чернівців рішенням міської ради.

Робочу групу з перемовин очолить заступник міського голови Володимир Середюк. За це проголосували члени оперативного штабу з надзвичайних ситуацій під час засідання у міській раді, передає кореспондентка Суспільного. Також вони вирішили розглянути питання про приєдання села до міста на позачерговій сесії міської ради.

Зараз дорогу перекривають приблизно 50 жителів Чорнівки. Чергували також і вночі. Від вчорашнього обіду не пропустили жоден сміттєвоз.

Як відомо:

  • Депутати Чернівецької міської ради вже 10 разів проголосували проти приєднання та створення Чернівецької ОТГ. Чорнівка мала приєднатись до Чернівців відповідно до перспективного плану області.
  • Чернівецька ОДА пропонує утворити ОТГ із Чорнівської, Топорівської та Колінковецької сільських рад.
  • 16 грудня приблизно 50 жителів Чорнівки пікетували Чернівецьку ОДА. Вони виступали проти об’єднання їхнього села з Колінківцями.
  • Дорогу на Чорнівське сміттєзвалище жителі села перекрили у вівторок (17 грудня) о 13:00 після того, як депутати міської ради тричі не внесли на розгляд сесії питання приєднання Чорнівки до Чернівців.
  • Комунальне підприємство, яке вивозить сміття з Чернівців, заявило, що знімає з себе відповідальність за ситуацію зі сміттям в місті. Про це Суспільному сказав директор Олександр Летучий.
На початок