У Полтаві в колонії померла Вероніка Моторіна, яку визнали винною у вбивстві інструктора тиру

У Полтаві в колонії померла Вероніка Моторіна, яку визнали винною у вбивстві інструктора тиру

Важливо
У Полтаві в колонії померла Вероніка Моторіна, яку визнали винною у вбивстві інструктора тиру
Суспільне Полтава. Фото: листопад 2020

29 листопада у Полтавській установі виконання покарань померла Вероніка Моторіна, яку визнали винною у вбивстві інструктора тиру. Цю інформацію Суспільному підтвердив керівник обласного центру екстреної меддопомоги Дмитро Лавренко.

20-річна Вероніка Моторіна знепритомніла у медичній частині Полтавської установи виконання покарань № 23. Працівники та медичні працівники намагались реанімувати її, розповіла Суспільному речниця обласної прокуратури Людмила Іващук.

До медиків виклик надійшов о 19:32. Приблизно через годину бригада екстреної меддопомоги констатувала біологічну смерть у дівчини, повідомив Суспільному керівник обласного центру екстреної меддопомоги Дмитро Лавренко.

Як розповіла Суспільному речниця Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Ольга Кузнецова, причину смерті засудженої мають встановити під час судмедекспертизи. Зовні ознак насильницької смерті не було. Наразі правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частинами першими статей «Умисне вбивство» та «Неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником». Санкція – щонайбільше до 15 років позбавлення волі. кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи.

Що відомо:

  • Вероніці Моторіній, яку обвинувачували в умисному вбивстві інструктора полтавського тиру у лютому 2020-го, 28 вересня винесли вирок. Її позбавили волі на 15 років. Таке рішення ухвалила колегія суддів Октябрського райсуду Полтави.
  • Адвокат Вероніки Моторіної Андрій Євдокименко подав апеляцію на рішення суду.
  • За даними правоохоронців, 7 лютого 2020-го року дівчина прийшла до закладу і з пістолета, який належав тиру, вистрелила у 64-річного Сергія Смольянінова. Він загинув на місці.
  • Під час судового розгляду, Моторіна сказала, що працівника тиру поранила випадково.
  • Цю справу розслідували за частиною першої статті «Умисне вбивство». Санкція – від 7 до 15 років позбавлення волі.
  • Під вартою Вероніка Моторіна перебувала від 8 лютого 2020.

Вибір редакції

На початок