У Хмельницькому в центрі міста встановлюють гірку на новорічні свята

У Хмельницькому в центрі міста встановлюють гірку на новорічні свята

У Хмельницькому в центрі міста встановлюють гірку на новорічні свята
Фото: Суспільне Поділля

У центрі міста на проїжджій частині вулиці Проскурівська біля Хмельницького обласного театру ляльок облаштовують велику гірку. У зв'язку з цим з 29 листопада та до 25 січня обмежать рух частиною вулиці Проскурівської. Про це розповів керівник комунального підприємства «Міськсвітло Хмельницький» Володимир Пекарський. Чи не вплине перекриття частини центральної вулиці Хмельницького на рух транспорту у середмісті, Суспільне дізнавалося.

Сьогодні, 29 листопада, привезли гірку на Проскурівську, монтуватимуть її три дні, розповідає представник підрядника Роман Савицький. Додає: "Розміри гірки 60Х6 метрів. Сама гірка буде мати скат 25 метрів, гальмівний шлях 25 метрів. Плюс верхня площадка 10 метрів. Діти приблизно від 4-5 років вже можуть на ній кататися. Скат досить безпечний. По боках на схилі будуть зроблені коридорчики шириною метр, обшиті м’якою тканиною".

Хмельничанин Богдан Московчук із чотирирічною Евеліною часто гуляє Проскурівською. Каже, ідею обладнати льодову гірку для дітей підтримує: "Того року я бачив на власні очі, як діти зробили ковзанку просто на землі і всі катались. Але то було безкоштовно. Чи це буде гірка на платній основі чи безкоштовна, але, в любому випадку, буде весело і цікаво для дітей".

Хмельничанка Анна Бондарчук каже: "Дітям зайва гірка, я думаю, не завадить, я думаю, що класно".

Водій Богдан Бендель перекриттям частини вулиці Проскурівської незадоволений. Вважає, не буде місця для паркування: "Забирати останні шматки парковки неприпустимо. Можливо, знайти для дитячих гірок кращу локацію, наприклад, на стадіоні, чи на Майдані, або запропонувати водіям якусь альтернативу. Тому що місто і так в заторах стоїть".

Водій Павло Заводян працює біля Хмельницького обласного театру ляльок. Розповідає: "Особисто я працюю тут і я можу поставити машину десь в другому місці. Але для багатьох людей це буде трохи незручно, бо тут багато офісів, і постійно багато машин стоїть, тому я не знаю, як для них буде. А з приводу гірки - це щось цікаве, це щось нове в нашому місті".

Гірку, через яку обмежать рух транспорту частини вулиці Проскурівської, встановлять на відрізку від обласного театру ляльок і до вулиці Володимирська. Для руху перекриють тільки 60 метрів вулиці Проскурівська, каже керівник комунального підприємства "Міськсвітло Хмельницький" Володимир Пекарський. Та додає: "В’їзд в дворову територію на вулиці Проскурівській перегороджений не буде. Тому до лялькового театру і до в’їзду в дворову територію по вулиці Проскурівська в’їзд буде дозволений. Так само і паркова. Єдиний відрізок ми перекриємо для проведення Різдвяного ярмарку".

Наразі на Проскурівській встановили новорічну ялинку. Відкриття ж Різдвяного ярмарку відбудеться 4 грудня.

Читайте також

Вибір редакції

На початок