Дмитро Підручний став четвертим у чоловічому мас-старті сьомого етапу Кубка світу в Чехії Суспільне Біатлон

Дмитро Підручний став четвертим у чоловічому мас-старті сьомого етапу Кубка світу. Артем Прима - 11-й. До трійки переможців увійшли Йоханнес Тінґнес Бьо, Еміль'єн Жаклен та Арнд Пайффер.

Про це повідомили на офіційному сайті UA Біатлон

За бронзу змагалися Арнд Пайффер, Ерлен Бьонтегор і Дмитро Підручний. На останньому кілометрі темп в цій групі визначив німець і став третім. На фініші Підручний розтягнувся, домігся фотофінішу з Ерленом та обіграв його.

Що відомо:

• 12-го березня чоловічим спринтом стартує восьмий етап Кубка світу в Контіолахті.
  • 7-го березня українська команда в складі Артема Прими, Сергія Семенова, Руслана Ткаленка і Дмитра Підручного здобула срібло в чоловічій естафеті на етапі Кубка світу в Чехії.
  • 27-го лютого українська команда здобула золото у змішаній естафеті на Відкритому чемпіонаті Європи з бітлону в Білорусі. Фінішував тернопільський біатлоніст Дмитро Підручний, випередивши росіянина на 32,2 с.