Педагоги Франківської громади отримуватимуть премії за переможців учнівських олімпіад

Педагоги Франківської громади отримуватимуть премії за переможців учнівських олімпіад

Педагоги Франківської громади отримуватимуть премії за переможців учнівських олімпіад
Фото: Суспільне

В Івано-Франківській громаді з міського бюджету виплачуватимуть премії вчителям, учні яких стали переможцями обласних, всеукраїнських та міжнародних олімпіад. Таке рішення 26 листопада ухвалили депутати на сесії міської ради.

Зі слів директора департаменту освіти й науки Ігоря Максимчука, це будуть одноразові виплати, які ще більше стимулюватимуть педагогів брати участь в освітніх конкурсах.

"Одноразова премія виплачується педагогічному працівнику за переможців, призерів обласного рівня. Це — до одного посадового окладу. Всеукраїнського рівня – до двох посадових окладів. Міжнародного рівня – до трьох посадових окладів. Хочу наголосити, що в нас є переможці й міжнародного рівня", — сказав Ігор Максимчук.

За його словами, в Івано-Франківській громаді вчителям і до ухвалення цього рішення виплачували премії. Зокрема, щороку 10 найкращих педагогічних працівників отримували премію міського голови. На День міста вчителям вручали по 10 тисяч гривень. Також з 2007 року освітянам виплачують премію імені Богдана СтупарикаУ вересні 2007 року з ініціативи управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до 5-річчя з дня смерті Богдана Ступарика запровадили міську педагогічну премію імені Богдана Ступарика. Ця премія є найвищою в Івано-Франківську відзнакою за внесок у педагогічну науку, розвиток дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти .

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок