В Івано-Франківську на ЗНО зареєструвалася рекордна кількість абітурієнтів

В Івано-Франківську на ЗНО зареєструвалася рекордна кількість абітурієнтів

В Івано-Франківську на ЗНО зареєструвалася рекордна кількість абітурієнтів
Ілюстративне фото

Цьогоріч на ЗНО з української мови та літератури зареєструвалися 5 047 франківських абітурієнтів — найбільше за 14 років проведення незалежного оцінювання. Про це повідомив директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук під час оперативної наради 11-го травня, пише Суспільне Карпати.

Реєстрація учасників проходила з першого лютого до п'ятого березня. Так ЗНО з математики складатимуть 4 958 людей, з історії України — 4 119, з географії — 2 823, з англійської мови — 2 054.

Загалом у 2021-му році абітурієнти можуть пройти ЗНО із 13 предметів — один учасник має можливість обрати максимум п'ять.

За словами Ігоря Максимчука, у місті повністю підготували 20 пунктів тестування. Серед них — 12 закладів середньої освіти, 5 професійно-технічних училищ і 3 коледжі.

"Усі пункти тестування відповідатимуть санітарним нормам", — зазначив Максимчук.

Основна сесія ЗНО розпочнеться із 15 травня до 15 червня. Результати основної сесії стануть відомі із 30 червня. Додаткова сесія — з 29 червня до 16-го липня.

До організації проведення ЗНО в Івано-Франківську залучили 984 педагогічні працівники. Їх планують вакцинувати. Попередньо дали згоду 212 людей.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

На початок