"Шахтар" U19 програв "Інтеру" U19 та достроково втратив шанси на плей-оф Юнацької ліги УЄФА: відео

. ФК "Шахтар"

Молодіжна команда донеччан гарантовано фінішує третьою.

"Шахтар" U19 достроково втратив шанси на те, щоб вийти у плей-оф Юнацької ліги УЄФА. У матчі п'ятого туру донецька команда програла "Інтеру" з рахунком 0:1.

Матч молодіжних команд "Шахтаря" та "Інтера" закривав програму матчів у групі D. І був одним із вирішальних для донецької команди: після перемоги "Реала" U19 над "Інтером" U19 "Гірникам" потрібно було лише перемагати для того, щоб зберегти шанси на плей-оф.

Однак досягти необхідного результату молодіжній команді "Шахтаря" не вдалося.

Підсумком матчу між "Інтером" U19 та "Шахтарем" U19 стала мінімальна перемога італійської команди з рахунком 1:0. Вже на четвертій хвилині "нерадзуррі" вийшли вперед: півзахисник Лоренцо Пескетола отримав м'яча у штрафному майданчику та пробив точно у кут.

До перерви "Шахтар" U19 мав можливість, щоб зрівняти рахунок. Наприкінці тайму Ілля Гулько завдав удару після подачі Дмитра Капінуса, однак м'яч пройшов поруч зі штангою.

У другому таймі "Гірники" спробували створити моменти біля воріт "Інтера" U19. Однак до реальної загрози справа не дійшла.

Юнацька ліга УЄФА. П'ятий тур

"Інтер" U19 - "Шахтар" U19 1:0

Гол: Пескетола, 4

У турнірній таблиці молодіжна команда "Шахтаря" вже гарантовано фінішує третьою. У плей-оф пройшли "Інтер" U19 та "Реал" U19 , однак яка з цих команд виграє групу, визначиться вже за підсумками їхньої особистої зустрічі у шостому турі.

Відео огляд матчу

Турнірна таблиця групи D

1. "Інтер" U19 - 13 очок (5 матчі), 9:4 (різниця м'ячів)
  2. "Реал" U19 - 10 (4), 9:5
  3. "Шахтар" U19 - 6 (5), 8:5
  4. "Шериф" U19 - 0 (5), 4:16

Таким чином, у плей-оф Україну представлятиме лише одна команда - "Динамо" U19. Кияни фінішують мінімум на другому місці в групі.

• Вівторок, 7 грудня. "Шахтар" U19 - "Шериф" U19 у шостому турі Юнацької ліги УЄФА.