"Шахтар" U19 мінімально програв "Реалу" в групі Юнацької ліги УЄФА: відео

"Шахтар" U19 мінімально програв "Реалу" в групі Юнацької ліги УЄФА: відео ФК "Шахтар"

Поразка суттєво вплинула на турнірну боротьбу "Гірників" за вихід у плей-оф.

Молодіжна команда донецького "Шахтаря" зазнала другої поразки у груповій стадії Юнацької ліги УЄФА. У поєдинку четвертого туру "Шахтар" U19 програв "Реалу".

Молодь "Гірників" вдруге поспіль грала проти мадридців у Юнацькій лізі УЄФА. У першому поєдинку проти "Реала" "Шахтар" U19 здобув вольову перемогу з результатом 3:2.

Поєдинок "Шахтаря" U19 став другим у групі D, де грають донеччани: "Інтер" у першій грі здолав "Шериф", відірвавшись від "Гірників" на чотири очки. Відповідно, "Шахтареві" для того, щоб скоротити відстань від міланців, потрібно було вдруге перемагати "Реал".

У першому таймі "Шахтар" майже не поступався "Реалу" за володінням м'ячем та кількістю моментів, створених біля воріт один одного. Однак на перерву команди пішли без забитих м'ячів.

Після перерви "Реал" U19 почав діяти активніше та відкрив рахунок. Оскар Аранда завдав удар у дальній від голкіпера кут на 58-й хвилині.

Після пропущеного м'яча молодь "Шахтаря" спробувала створити кілька моментів біля воріт "Реала" та навіть претендувала на пенальті через гру рукою футболістами мадридців. Проте шанс на те, щоб зрівняти рахунок, не отримала - мінімальна перемога господарів поля.

Юнацька ліга УЄФА. Четвертий тур

"Реал" U19 - "Шахтар" U19 - 1:0

Голи: Аранда, 58

Відео матчу

У турнірній таблиці "Шахтар" U19 опустився на третє місце, дозволивши себе випередити "Реалу". Тепер "Гірники" на третьому місці і відстають від першого місця Юнацької ліги УЄФА на чотири очки.

Турнірна таблиця групи D

1. "Інтер" U19 - 10 очок (4 матчі), 8:4 (різниця м'ячів)
  2. "Реал" U19 - 7 (4), 8:5
  3. "Шахтар" U19 - 6 (4), 8:4
  4. "Шериф" U19 - 0 (4), 4:15

Для виходу у плей-оф Ліги чемпіонів "Шахтарю" потрібно посісти перше або друге місце. При цьому перше місце означатиме вихід у 1/8 фіналу, а друге - в 1/16 фіналу.

• 24 листопада. Матч "Інтер" U19 - "Шахтар" U19.
БоксКомандні види спортуБаскетболДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаТенісЧС-2022 з футболуЗимовий спортЛіга чемпіонів