Нардепа Куницького оштрафували на 340 грн за порушення ПДР в центрі Харкова

Нардепа Куницького оштрафували на 340 грн за порушення ПДР в центрі Харкова

Нардепа Куницького оштрафували на 340 грн за порушення ПДР в центрі Харкова
youtube.com/zpsanek

23 листопада поліція винесла постанову про накладення штрафу у розмірі 340 гривень на народного депутата України Олександра Куницького, який за кермом Porsche Panamera порушив правила дорожнього руху на вулиці Сумській у Харкові. На сплату штрафу у водія є 15 діб, на оскарження постанови — 10.

Справу про порушення водієм Porsche правил дорожнього руху на вулиці Сумській, 2 розглянули 23 листопада, сказав Суспільному речник патрульної поліції Харківщини Дмитро Гайдук. За його словами, патрульні наклали штраф за ч. 1 ст. 122 Кодексу про адмінпорушення на водія Panamera за порушення вимогу дорожного знаку 5.16 (напрямки руху по смугах).

"Щоб притягнути до відповідальності особу, патрульний поліцейський повинен провести розгляд справи про адміністративне правопорушення і встановити всі обставини та винуватість особи. Водій на момент зупинки транспортного засобу попросив про перенесення [розгляду], бо хотів скористатися юридичною допомогою — така процедура є, її застосовують поліцейські відповідно до закону", — пояснив Гайдук.

"Патрульний поліцейський задовольнив клопотання водія про перенесення розгляду справи, оскільки він хотів скористатися юридичною допомогою. Відповідно, поліцейський задовольнив, справу розглянуто уже у визначений час. Представник водія не з'явився. Було розглянуто без нього", — сказав Гайдук.

За ч. 1 ст. 122 КУпАП передбачено штраф у сумі 340 гривень, який водій має сплатити протягом 15 діб. У водія також є 10 діб на оскарження постанови з моменту отримання її копії.

Що відомо

  • Патрульні поліцейські зупинили Олександра Куницького на вулиці Сумській 21 листопада, напередодні виїзного засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради у Харкові, на якому якраз обговорювали питання безпеки руху. "Було зупинено автомобіль Porsche Panamera під керуванням громадянина Куницького Олександра Олеговича. Він підозрюється в скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 122 КУпАП. Було скоєно за адресою: вул. Сумська, 2. Якщо буде притягнутий, штраф 340 грн", — повідомив патрульний, який складав матеріали.
  • На Куницького не склали постанову про порушення на місці, він поспішав, пояснили в поліції, і попросив відкласти розгляд. Увечері 22 листопада замість Куницького до Управління поліції прийшов його адвокат, який знову попросив перенести розгляд справи — через зайнятість в інших справах. Суспільне намагалося отримати коментар народного депутата, але на телефонні дзвінки та питання у соцмережах він не відповів.
  • Через порушення Куницького начальник Управління Служби безпеки України в Харківській області Роман Дудін пропонує виключити народного депутата Олександра Куницького з парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності.

Вибір редакції

На початок