"Верх цинізму": начальник СБУ у Харкові закликає виключити Куницького з комітету ВР

"Верх цинізму": начальник СБУ у Харкові закликає виключити Куницького з комітету ВР

Доповнено
"Верх цинізму": начальник СБУ у Харкові закликає виключити Куницького з комітету ВР
instagram.com/zp_offline

Начальник Управління Служби безпеки України в Харківській області Роман Дудін просить виключити народного депутата Олександра Куницького з парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності після порушення правил дорожнього руху у центрі Харкова.

Таку пропозицію Дудін висловив на нараді правоохоронних та інших органів на тему дотримання законодавства у сфері дорожнього руху, що проходить у Харкові 23 листопада.

"Він порушив правила дорожнього руху саме на тому перехресті, де відбулося ДТП із Зайцевою. Як на мене, це вже верх цинізму. Як звичайний виборець я звертаюся, щоб розглянути перебування зазначеної особи в зазначеному комітеті. Здається, що людина, яка постійно порушує правила дорожнього руху, не може розповідати правоохоронцям про те, як вони мають боротися саме з такими порушниками", — сказав Дудін.

Суспільне намагається отримати коментар Олександра Куницького. З членів комітету на нараді у Харкові присутній нардеп Олександр Бакумов.

Відреагувати на ситуацію з Куницьким на нараді також закликав бізнесмен Юрій Сапронов, один з ініціаторів створення об'єднання бізнесменів та громадськості за безпеку на дорогах Харкова: "Ви тільки не пробачте! Ні мене, ні народному депутату, ні куму своєму. Накажіть усіх однаково. І по цьому Куницькому давайте покажемо — "адмінка" там є? Адвоката він надіслав!... А хлопцю цьому віддячити, він молодець, зупинив нардепа, красень! Я бачив відео, все зробив спокійно".

23 листопада Куницький виклав у Stories в Instagram відео, як патрульні зупиняли його на Сумській. На відео він за кермом автомобіля підписує матеріали. В іншій Stories Куницький виклав фото зі значком поліції з підписом: "Продам оберіг, не спрацював!"

Що відомо

  • Патрульні поліцейські зупинили Олександра Куницького на вулиці Сумській вранці 22 листопада, перед виїзним засіданням Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради у Харкові. Водій порушив рядність, повідомили у патрульній поліції: "Було зупинено автомобіль Porsche Panamera під керуванням громадянина Куницького Олександра Олеговича. Він підозрюється в скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 122 КУпАП. Було скоєно за адресою: вул. Сумська, 2. Якщо буде притягнутий, штраф 340 грн".
  • На Куницького не склали постанову про порушення на місці, він поспішав, пояснили в поліції, і попросив відкласти розгляд до вечора. Увечері замість Куницького до Управління поліції прийшов його адвокат, який знову попросив перенести розгляд справи — через зайнятість в інших справах.
  • 22 листопада у Харкові відбулося засідання парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності, членом якого є Олександр Куницький. На ньому обговорювали посилення відповідальності за порушення дорожнього руху та ДТП зі смертельними наслідками. Куницький наполягав на оцінці діяльності начальниці патрульної поліції Альони Стрижак. На думку нардепа, попри резонансні аварії у Харкові патрульні не посилили роботу із запобігання ДТП. Стрижак відповіла, що оцінку її діяльності даватиме керівництво, а також повідомила, що у патрульної поліції кричущий дефіцит кадрів.
На початок