Україна у рамках гуманітарної допомоги отримала 30 тисяч доз вакцини проти грипу для медичних працівників. Ще понад 180 тисяч доз вакцини проти грипу держава закупила для щеплень людей із групи ризику. Про це на брифінгу в МОЗ у середу, 24 листопада, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.
“Україна безкоштовно отримала 30 тисяч доз вакцини для профілактики грипу серед медичних працівників. Зазначені вакцини зайшли за механізмом PIVI. Це – вакцини корейського виробництва і 17–19 листопада їх вже доставили в регіони”, — розповів Ляшко.
За його словами, державним коштом також закупили понад 180 тисяч доз вакцини проти грипу виробництва Франції та Нідерландів.
Після доставки у регіони, ними вакцинуватимуть громадян із груп ризику. Йдеться про медичних працівників, людей, старших за 60 років, військових, освітян, уточнив міністр.
Ляшко також пояснив, що щеплення і від грипу, і проти коронавірусу дозволено робити одночасно, але в різні руки.
Що відомо
- За добу 23 листопада в Україні виявили 14 325 нових підтверджених випадків COVID-19 (з них дітей – 1 183, медпрацівників – 287). Летальних випадків – 595. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я. За даними медиків, за добу 286 121 людину вакциновано проти COVID-19. Одну дозу отримали 86 299 людей, повністю імунізовані – 199 822 людини.
- В останні два тижні епідемія коронавірусу в Україні спадала за всіма показниками. Пік смертності було пройдено 8–12 листопада. Про це йдеться у прогнозі розвитку епідемії COVID-19 на 24 листопада – 7 грудня від Національної академії наук.
- Міністерство охорони здоров’я із 9 грудня розширить перелік професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов’язковою.
Читайте також
- Коли можна вакцинуватися після того, як перехворів COVID-19. Відповідь МОЗ
- Як хворіють вакциновані та скільки щеплених дійсно потрапляють до лікарень
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!