МОЗ розширить перелік професій з обов'язковою вакцинацією проти COVID-19

МОЗ розширить перелік професій з обов'язковою вакцинацією проти COVID-19

МОЗ розширить перелік професій з обов'язковою вакцинацією проти COVID-19

Міністерство охорони здоров’я із 9 грудня розширить перелік професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов’язковою.

Про це під час брифінгу 22 листопада повідомив голова МОЗ Віктор Ляшко.

"Із 9 грудня набуває чинності наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов'язковою. Цього разу йдеться про працівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади; працівників установ та закладів, що надають соціальні послуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів; працівників підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави – "Укрпошта", "Укрзалізниця" та інші", – зазначив він.

Міністр закликав працівників зазначених професій не зволікати із вакцинацією та зробити щеплення якнайшвидше.

"Це захист вас та ваших рідних”, – наголосив Ляшко.

Відповідно до переліку, затвердженого наказом МОЗ від 4 жовтня 2021 року № 2153, обов'язковим профілактичним щепленням підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів; місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів; закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Що відомо

  • За добу 21 листопада в Україні зафіксовано 7464 нових підтверджених випадків COVID-19.
  • Із 8 листопада за наказом Міністерства охорони здоров'я державних службовців та викладачів почали відстороняти від роботи у разі відсутності щеплення проти COVID-19.
  • За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 71% українців вважають порушенням прав запровадження обмежень щодо невакцинованих людей.
  • Під час новорічних канікул українські гірськолижні курорти працюватимуть тільки для туристів, які вакциновані від коронавірусу.
  • Українцям, усуненим від роботи через відсутність щеплення, не платитимуть лікарняні

Читайте також

Коли можна вакцинуватися після того, як перехворів COVID-19. Відповідь МОЗ

Як хворіють вакциновані та скільки щеплених дійсно потрапляють до лікарень

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок